شمانیوز

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان به تشریح تولید انواع ورقه های فولادی در این شرکت و صادرات به خارج از کشور خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از معدن نیوز، بهرنگ اهدایی مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان، گفت: این شرکت اولین و تنها تولید کننده ورق های عریض در خاورمیانه است، محصولاتی که در این شرکت تولید می شود به ۴ دسته ورقه های ساختمانی، ورق های کشتی سازی، ورق های مربوط به مخازن تحت فشار نفت و گاز و ورق های مربوط به لوله های انتقال نفت و گاز در سرویس های محیط شیرین و ترش هستند.

او افزود: این شرکت قابلیت تولیدروزانه ۵ الی ۶ هزار تن ورق های فولادی را دارد امسال رکورد صادارات به کشور های اروپایی را شکستیم، باتوجه به جلسات متعددی که از سال ها قبل بین شرکت های فولاد اکسین خوزستان، لوله سازی اهواز و فولاد مبارکه اصفهان برپا گردید توانستیم ورق های API محیط ترش را تولید کنیم.

اهدایی بیان داشت: یک محصول ایرانی با مواد اولیه اسلب تولید شد ظرفیت اسمی تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان سالانه یک میلیون ۵۰ هزار تن ورقه های صادارتی است که به کشور های آلمان، ایتالیا و اسپانیا صادر می گردد.

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان تصریح کرد: ادامه این روند برای تولید ورق های صادارتی و ورق های API برای لوله های انتقال نفت و گاز در سایز ۵۶ اینچ است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه