شمانیوز

امروز یکشنبه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۸ بازار طلای تهران در ساعات اولیه افزایش قیمتی در مظنه طلا نداشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از اقصادنیوز: قیمت هر اونس طلا  شاهد افزایش ۵.۴۲ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۴۷۷ (یک هزار و چهارصد و هفتاد و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ - با رشد ۵.۴۲ درصدی به ۱,۵۶۲ (یک هزار و پانصد و شصت و دو ) دلار رسید.

امروز   قیمت طلا ، هر گرم طلا ۱۸ عیار برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل  تا ۴۸۰,۹۰۰ (چهارصد و هشتاد هزار و نهصد ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۱۳ درصدی به ۴۸۶,۴۰۰ (چهارصد و هشتاد و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید.

همچنین هر  گرم طلا ۲۴ عیار  امروز با افزایش ۱.۳ درصدی، از ۶۷۵,۴۰۰ (ششصد و هفتاد و پنج هزار و چهارصد ) تومان به ۶۸۴,۳۰۰ (ششصد و هشتاد و چهار هزار و سیصد ) تومان رسید.

 

قیمت طلا در بازار جهانی و بازار داخلی

در بازار امروز هر  مثقال طلا  نسبت به روز قبل ، با ۲۷۰۰۰ تومان افزایش، ۲,۲۲۰,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و بیست هزار) تومان نرخ گذاری شد.

هر  اونس طلا،  امروز به ۱,۵۸۵ (یک هزار و پانصد و هشتاد و پنج ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۶.۷۹ درصدی داشته است.

 

 

قیمت انواع سکه در بازار داخلی

امروز یکشنبه ۲۲ دی ماه،  قیمت سکه  پابه پای  قیمت طلا  روند ناپایداری در پیش گرفت. 

سکه بهار آزادی  در بازار داخلی هم ۴,۷۸۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و هشتاد هزار) تومان قیمت خورد.

همچنین  سکه امامی  با افزایش ۱.۰۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۴,۷۹۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتصد و نود هزار) تومان معامله شد.

هر  سکه گرمی  در بازار داخلی هم ۹۲۲,۰۰۰ (نهصد و بیست و دو هزار) تومان قیمت خورد. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه