شمانیوز

دکتر علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با صدور پیامی پنجاه و یکمین سالروز تاسیس صندوق را تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور؛ دکتر علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با صدور پیامی پنجاه و یکمین سالروز تاسیس صندوق را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم رب‌الشهداء والصدیقین؛

شهادت مظلومانه سردار بزرگ ایران اسلامی، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دل هر آزاده‌ای را به درد آورد و غم فراقش، آتش به جان همه زد. دشمن زبون و ددمنش، در خیال خام خود، پرچم مقاومت و مبارزه را بر زمین انداخته، حال آنکه خیل عظیم سربازان جان بر کف وطن و پیروان خمینی کبیر و خلف برحقش، علم جهاد و مقاومت را راسخ‌تر از قبل بر دوش کشیده، اجازه نخواهند داد خون سردار محبوب دلها و همرزمان و همراهانش، پایمال شود و همچنین درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان در ازدحام جمعیت شرکت‌کننده در این خیزش ملی در کرمان و حادثه رانندگی سواد کوه، مصیبت روی مصیبت بود و موجبات تأثر و تاسف آحاد ملت ایران و دردمندی مضاعف ما را فراهم کرد. بدین وسیله از عمق جان به خانواده‌های داغدارشان، عرض تسلیت و تعزیت خود را اعلام می­نماییم.

بیست و سوم دی ماه، سالروز تأسیس صندوق تأمین خسارتهای بدنی بعنوان یک نهاد حاکمیتی مجری عدالت اجتماعی بوده که همه ساله مراسمی جهت گرامی­داشت این روز برگزار می­گردید. در سال جاری نیز مطابق با برنامه­ریزی صورت­گرفته، مقرر گردیده بود همزمان با پنجاه و یکمین سالروز تأسیس صندوق تأمین خسارتهای بدنی، همایشی با حضور کلیه کارکنان ستاد و شعب صندوق برگزار گردد که با توجه به حوادث اخیر و تألم خاطر همکاران عزیز، این امر میسر نگردید.

لذا برخود واجب می­دانم، سالروز تأسیس صندوق تأمین خسارتهای بدنی را تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن ارج نهادن و قدردانی از زحمات بی­شائبه اعضای محترم مجمع عمومی، اعضای محترم هیأت نظارت و کلیه کارکنان صندوق و همچنین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیران عامل و کارکنان شرکتهای بیمه­ای، ستاد دیه کشور و سندیکای بیمه­گران ایران که موجبات تحقق اهداف و استراتژی­های بنیادین صندوق را در اجرای بهینه قانون بیمه شخص ثالث فرآهم آورده اند، از درگاه خداوند متعال برای مجموعه صندوق که در اعتلای جایگاه صندوق نقش آفرینی نموده اند، آرزوی توفیق روزافزون مسئلت می­نمایم.

 

علی جباری                      

مدیرعامل صندوق تأمین خسارتهای بدنی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه