شمانیوز

احرامیان با اشاره به تحریم جدید علیه صنعت فولاد گفت: اضافه کردن اسم چند شرکت جدید تاثیری بر صنعت فولاد ندارد و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران، بهادر احرامیان نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد، اظهار کرد: اعلام تحریم های جدید از سوی آمریکا و اضافه کردن اسم چند شرکت جدید تاثیری بر صنعت فولاد ندارد و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد افزود: این تحریم ها در گذشته بر روی برخی شرکت های فولادی اعمال شده بود که تاثیری بر عملکرد آن ها نداشته و به نظر نمی رسد بر روی شرکت های جدید هم بتواند اثرگذار باشد.

وی گفت: در تحریم های گذشته که آمریکا اعمال کرد هیچ خللی بر میزان صادرات شرکت ها وارد نکرد و اکنون نیز مشکلی ایجاد نمی شود.

احرامیان تاکید کرد: تحریم هایی که در گذشته اعمال شد به گونه ای نبود که کارکرد شرکت ها را تحت تاثیر قرار دهد و قابل مدیریت بود ، در تحریم جدید هم قرار است همان تحریم ها تکرار شود.

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: صادرات فولاد کشور طی ما های گذشته طبق برنامه و پیش بینی های صورت گرفته بود و از این لحاظ مشکلی نداشتیم.

احرامیان با بیان اینکه تحریم بر صادرات صنعت فولاد اثرگذار نبوده است تصریح کرد: تحریم نتوانسته محدودیتی ایجاد کند، تولیدکنندگان راه ها را پیدا کردند و صادرات در حال انجام است.

وی تاکید کرد: بیشتر مشکلات صنعت فولاد داخلی است و از ناحیه تحریم ها مشکلات زیادی برای این صنعت ایجاد نشده است

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه