شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه شنبه 98/10/24+ تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه شنبه 98/10/24+ تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه شنبه 98/10/24// ساعت 10:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۴%) -۵۰ ۱۳۰,۰۳۰ دلار
(-۰.۰۳%) -۵۰ ۱۴۶,۰۰۰ یورو
(۰.۰۷%) ۱۳۰ ۱۷۵,۰۲۰ پوند
(۰.۰۸%) ۳۰ ۳۶,۹۱۰ درهم امارات
(-۰.۲۱%) -۱۰۰,۰۰۰ ۴۷,۷۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۴%) ۲۰,۰۰۰ ۴۷,۷۶۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۵۷%) ۱۴۰,۰۰۰ ۲۴,۴۹۰,۰۰۰ نیم سکه
(-۰.۴۱%) -۶۰,۰۰۰ ۱۴,۷۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(-۰.۲۲%) -۲۰,۰۰۰ ۹,۲۸۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۱۸%) -۹,۰۰۰ ۴,۹۰۸,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۲%) -۱۳,۰۰۰ ۶,۵۴۴,۰۰۰ گرم طلای 24
(۰.۰۵%) ۱۰,۰۰۰ ۲۱,۲۹۰,۰۰۰ مثقال طلا
(-۰.۰۲%) -۳۸ ۱,۵۳۹.۱۸ انس طلادلار
(-۰.۰۸%) -۷۵ ۹۷۳.۶ پلاتیندلار
-- ۱۷.۷۳ انس نقرهدلار
 

 

divider1

مروری بر بازار در روز گذشته یکشنبه 22 دی

 امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  4 میلیون و 700 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 690 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 449 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 490 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 914 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 480 هزار و 900 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1562 دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای 24عیار 641 هزار و 200 تومان، هر مثقال طلا 2 میلیون و 85 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات 3 هزار و 662 تومان، یورو 14 هزار و 650 تومان و قیمت پوند انگلیس 17 هزار و 474 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یک شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  13 هزار و 50 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 12 هزار و 950 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 14 هزار و 650 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 14 هزار و 550 تومان است

divider1

سقوط آزاد قیمت طلای جهانی

طلا که روزهای اول سال میلادی را به علت افزایش سطح تنش‌ها در عراق و بالا گرفتن سطح تنش‌های ژئوپلیتیک بسیار بیشتر از پیش‌بینی تحلیل‌گران صعود ارزش را تجربه کرده بود و در بامداد چهارشنبه مرز ۱۶۰۰ دلاری را نیز برای لحظاتی تحت‌تاثیر حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق پشت سر گذاشته بود، در معاملات روز جمعه به مرز ۱۵۵۰ دلاری بازگشت و با 0.25 درصد کاهش به قیمت ۱۵۴۸ دلار رسید.

با اینکه مشخص نیست که این آرامش کوتاه‌مدت است یا ادامه‌دار خواهد بود، ولی نوسانات قیمت دارایی‌های امن مانند طلا و معکوس شدن سریع روند افزایشی، نشان می‌دهد در نبود محرک‌های بنیادی، صعود‌های ناشی از تنش‌های ژئوپلیتیک به‌صورت مقطعی است و در بلندمدت توسط بازار پشتیبانی نخواهد شد./دنیای اقتصاد

divider1

قیمت دلار و یورو

براساس نرخ های اعلام شده قیمت خرید دلار آمریکا ۱۲,۹۵۰(دوازده و نهصد و پنجاه هزار تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۱۳,۰۵۰(سیزده هزار و پنجاه تومان) اعلام شد.//دنیای اقتصاد

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۱۴,۵۵۰(چهارده هزار و پانصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش یورو ۱۴,۶۵۰(چهارده هزار و هفتصد تومان) است.//دنیای اقتصاد

divider1

کاهش قیمت دلار ادامه دارد/ دلار به کانال ۱۲ هزار تومان نزیک شد​

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، (۲۱ دی۹۸) هر دلار آمریکا با کاهش ۱۵۰ تومانی در قیمت به مبلغ ۱۳ هزار و ۵۰ تومان و هر اسکناس یورو با نزول ۱۵۰ تومان در نرخ به قیمت ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان معامله شدند.

دیروز دلار به قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان و یورو با مبلغ ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار آزاد خرید و فروش شد.

 

 

divider1

مرور بازار در روز گذشته//

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۸۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی ملی به ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  4 میلیون و 740 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 670 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 479 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 490 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 920 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 481 هزار و 400 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1562 دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای 24عیار 641 هزار و 800 تومان، هر مثقال طلا 2 میلیون و 82 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات 3 هزار و 682 تومان، یورو 14 هزار و 700 تومان و قیمت پوند انگلیس 17 هزار و 527 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافیهای بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  13 هزار و 100 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 13  هزار تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 14 هزار و 700 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 14 هزار و 600 تومان است.//تسنیم

 

 

divider1

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه