شمانیوز

سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای برای داوطلبانی که در آزمون فراخوان «طرح شناسایی مدیران آینده» این سازمان در سال 98 ثبت‌نام کرده اند، زمان پرینت کارت و برگزاری آزمون را اعلام کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 24 دی ماه جاری، برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و غیره) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و غیره) کارت شرکت در آزمون خود را دریافت نمایند.

گفتنی است، برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

لازم به ذکر است، با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 7 و 9 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مقطع تحصیلی و سابقه خدمت) مشاهده نمودند، لازم است از کارت کپی تهیه نموده و موارد مغایرت را براساس تاریخ و ساعت اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص اعلام کنند.

همچنین چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس است و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله؛ فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس است، ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود.

لازم به ذکر است، نماینده این سازمان در روز پنجشنبه مورخ 26دی ماه صبح از ساعت 8:30 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 17 در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

گفتنی است فرآیند برگزاری آزمون فراخوان طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی مورخ 27دی ماه از ساعت‌ 8 صبح است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه