شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 98/10/25 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 98/10/25 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

چرا دلار ارزان و طلا گران شد؟

در این بخش آخرین قیمت دلار امروز در بازار ارز قرار میگیرد. نرخ تغییرات و نمودار و جدول قیمت دلار آمریکا در بازار آزاد را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

امروز دلار برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار که روز قبل تا ۱۳,۰۰۳ (سیزده هزار و سه ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۷۹ درصدی به ۱۳,۱۰۷ (سیزده هزار و یکصد و هفت ) تومان رسید.

 

WPXwmJT6bOg8

 

 

divider1

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 98/10/25 // ساعت 12:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۶%) -۸۰ ۱۳۱,۰۰۰ دلار
(-۰.۰۱%) -۲۰ ۱۴۷,۰۰۰ یورو
(۰.۰۵%) ۸۰ ۱۷۷,۰۵۰ پوند
(۰.۰۳%) ۱۰ ۳۷,۲۵۰ درهم امارات
(۰.۶۲%) ۳۰۰,۰۰۰ ۴۸,۵۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(-۰.۰۶%) -۳۰,۰۰۰ ۴۸,۶۹۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(-۰.۶۱%) -۱۵۰,۰۰۰ ۲۴,۵۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(-۱.۳۶%) -۲۰۰,۰۰۰ ۱۴,۵۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(-۰.۱۱%) -۱۰,۰۰۰ ۹,۳۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۴%) -۲,۰۰۰ ۴,۹۴۳,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۰۵%) -۳,۰۰۰ ۶,۵۹۰,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۱۴%) -۳۰,۰۰۰ ۲۱,۴۱۰,۰۰۰ مثقال طلا
(-۰.۰۴%) -۵۵ ۱,۵۵۲.۷۵ انس طلادلار
(-۰.۰۱%) -۱۰ ۹۹۷.۲۵ پلاتیندلار
-- ۱۷.۸۶ انس نقرهدلار
 

divider1

مرور بازار در روز گذشته 24 دی//

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۴۹۰ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۷۷۶ هزار تومان معامله شد.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  4 میلیون و 776 هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 770 هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 449 هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و 470 هزار تومان و قیمت سکه گرمی 928 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 490 هزار و 800 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1539.6 دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای 24عیار 654 هزار و 400 تومان و قیمت هر مثقال طلا 2 میلیون و 129 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات 3 هزار و 691 تومان، یورو 14 هزار و 600 تومان و قیمت پوند انگلیس 17 هزار و 502 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  13 هزار  تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 12 هزار و 900 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 14 هزار و 600 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 14 هزار و 500 تومان است.//تسنیمdivider1

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه