شمانیوز

مدیر کیفیت سایپادیزل خبر داد؛

مدیر کیفیت شرکت سایپادیزل گفت: برنامه‌های گسترده سایپادیزل برای افزایش کیفیت در محصولات غیر اروپایی به بار نشست و بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، کامیونت فوتون توانست با بهبودهای ایجاد شده در فرآیند تولید، موفق به کسب ۳ ستاره کیفیت شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از سایپانیوز، علی پیرکلخوران ضمن اعلام این خبر افزود:‌ حدود یکسال از آغاز پروژه افزایش کیفیت محصولات غیر اروپایی در سایپادیزل می‌گذرد که در این راستا، کامیونت فوتون از تک ستاره کیفی، ابتدا به دو ستاره و هم اکنون به ۳ستاره ارتقاء یافت.

وی تصریح کرد: بنابر اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، کامیونت فوتون با ارتقای نمره منفی عملکردی طی دو ماه از 14.28 به 11.82 موفق به کسب ۳ستاره کیفی شد که دستاوردی مناسب برای محصول تجاری غیر اروپایی سایپادیزل به شمار می‌آید.

مدیر کیفیت سایپادیزل، سابقه درخشان این شرکت در نهادینه کردن مقوله کیفیت در سازمان و تولید محصولاتی مطابق با آخرین فناوری روز دنیا را مهم‌ترین علت‌ دستیابی به این موفقیت دانست و یادآور شد: تجربه بیش از نیم قرن همکاری با شرکت‌های مطرح تولید کامیون در دنیا، زیرساخت‌های مناسب تولید، دانش فنی و مهندسی کارکنان و استفاده بهینه از توانمندی‌های داخلی و در نهایت تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها، از جمله مؤلفه‌های موفقیت در ارتقای کیفی محصول فوتون محسوب می‌شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه