شمانیوز

دومین مرحله قرعه کشی جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت برگزار و جواد چنگانی خوراسگانی از استان اصفهان برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در دومین مرحله از قرعه کشی جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت که صبح روز چهارشنبه بیست و پنجم دی ماه، جواد چنگانی خوراسگانی کاربر همراه بانک تجارت از استان اصفهان، شعبه خوراسگان کد 6440 برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شد.

در این مرحله علاوه بر معرفی برنده کمک هزینه خرید خودرو برای برنده اصلی، 30جایزه نقدی 10 میلیون ریالی، 37 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی و 500 کارت هدیه 2 میلیون ریالی به کاربران همراه بانک، که از تاریخ 15 آذر ماه تا 15 دی ماه 98، اقدام به نصب و انجام تراکنش در این اپلیکیشن کرده بودند، تعلق گرفت.

  جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت در دوره زمانی 15 دی ماه تا 15بهمن ماه سال جاری نیز برگزار خواهد شد، که برای هر مرحله جوایز متنوعی تخصیص یافته و در این دوره جشنواره، قرعه کشی جایزه بزرگ کمک هزینه خرید مسکن به مبلغ سه میلیارد ریال انجام می شود.

روشهای کسب و افزایش امتیاز و شرکت در قرعه کشی جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت برای کاربران متفاوت است. نصب اپلیکیشن همراه بانک 50 امتیاز، نصب فعال شتابی همراه بانک تجارت(برای مشتریان سایر بانک ها) 60امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان و تکمیل پروفایل 20 امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا 20 امتیاز، انتقال وجه داخلی( تجارت به تجارت)10 امتیاز،  خرید شارژ 60امتیاز،، خرید بسته اینترنتی 70 امتیاز و پرداخت قبوض هم هر یک30 امتیاز برای کاربر همراه بانک تجارت به همراه خواهد داشت.

اسامی برندگان مرحله اول و دوم جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت را می توانید در سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرسwww.tejaratbank.ir  ببینید.

اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شرکت در جشنواره های این باشگاه و آگاهی از اسامی برندگان می توانند به پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه