شمانیوز

پس از وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و ایجاد مشکلاتی برای هموطنان عزیز این خطه، بنا بر موافقت شرکت های پتروشیمی شهرستان بندرماهشهر در جلسه شورای راهبردی، برخی از اقلام مورد نیاز مردم این منطقه تامین و تحویل هلال احمر گردید تا به مناطق سیل زده ارسال شود .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی صنایع پتروشیمی، پس از وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و ایجاد مشکلاتی برای هموطنان عزیز این خطه، بنا بر موافقت شرکت های پتروشیمی شهرستان بندرماهشهر در جلسه شورای راهبردی، برخی از اقلام مورد نیاز مردم این منطقه تامین  و تحویل هلال احمر گردید تا به مناطق سیل زده ارسال شود .

مهندس آتش زمزم دبیر شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه ماهشهر در تشریح کمک های ارسالی اظهار داشت: با اعلام نیاز جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ، برخی اقلام ضروری شامل ۵۰۰ دستگاه بخاری، ٢٠٠٠ بسته لوازم بهداشتی، ١٠٠٠٠ قوطی کنسرو ، ٤٠٠٠٠ متر موکت، ٢٤ تن برنج ، ۲ هزار بطری روغن ، ٨٥٠٠ بسته صابون و شامپو ،  ٣٠٠٠  تخته پتو و ... به سرعت تهیه و به هلال احمر تحویل داده شد.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی ارزش اقلام اهدایی  را ۲ میلیارد تومان اعلام کرد که بوسیله هواپیما به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال می شود

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied