شمانیوز

از هرمز نجفیان رئیس شورای هماهنگی استان یزد (مدیر منطقه ۱۴ بیمه پاسارگاد) و زهرا چاوشان دبیر شورای هماهنگی استان خراسان جنوبی (رئیس شعبه بیرجند بیمه پاسارگاد) تقدیر شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد، بر اساس گزارش های دریافتی، در سومین گردهمایی سراسری هیئت رئیسه شوراهای هماهنگی استان ها از اعضای برتر این شوراها با حضور آقای دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی تقدیر بعمل آمد.

براساس ارزیابی های بعمل آمده از سوی سندیکای بیمه گران ایران؛ ۱۳ نفر از اعضای هیئت رئیسه شوراهای هماهنگی استان ها از نقاط مختلف کشور به دلیل عملکرد موفقشان در ایجاد همدلی، همکاری و تعامل بین اعضای شورا، تلاش های شان در افزایش ضریب نفوذ بیمه و اقدامات شان در ارتقای فعالیت های صنفی انتخاب شده و از آن ها تقدیر بعمل آمد.

برگزیدگان این گردهمایی لوح تقدیر خود را از آقای دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی دریافت داشتند.

همچنین در سومین گردهمایی هیئت رئیسه شوراهای هماهنگی شرکت های بیمه استان ها با حضور رئیس کل و هیئت عامل بیمه مرکزی، مدیران عامل شرکت های بیمه و دبیران کارگروه های تخصصی سندیکا روز پنج شنبه ۲۶ دیماه به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران در ساختمان شماره ۲ بیمه مرکزی برگزار شد.

این گردهمایی در دو بخش برگزار شد که در بخش نخست آن  اعضای هیئت رئیسه در قالب پنل های تخصصی سه گانه شامل پنل تخصصی فنی با اولویت بیمه های زندگی ، درمان و اتومبیل، پنل تخصصی ارتباطات درون و برون صنعت بیمه و پنل تخصصی اخلاق حرفه ای با مشارکت مدیران عامل شرکت های بیمه و دبیران کارگروه های تخصصی سندیکا در سرفصل های مربوطه که در هم اندیشی با اعضا تعیین شده بود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پنل تخصصی ارتباطات درون و برون صنعت بیمه در استان ها آقایان ضمیری مدیرعامل بیمه پاسارگاد، بادین مدیرعامل بیمه آسیا و دکتر کشاورز مدیرعامل بیمه دی بعنوان هیئت رئیسه، قهرمانی رئیس شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی بعنوان دبیر و ۳۰ نفر از اعضای هیئت رئیسه استان ها حضور داشتند.

گفتنی است شوراهای هماهنگی شرکت های بیمه در استان ها از سال ۹۶ فعالیت خود را تحت مدیریت سندیکای بیمه گران آغاز کرد و در ۳۰ استان کشور با بیش از ۶۰۰ عضو متشکل از مدیران شعب استانی شرکت های بیمه فعالیت دارد.

این شوراها در هر استان یک هیئت رئیسه  سه نفره متشکل از یک رئیس، یک نایب رئیس و یک دبیر دارد. این هیئت رئیسه با رأی اعضای شورای هماهنگی هر استان برای مدت دو سال انتخاب می شود.

گردهمایی سراسری هیئت رئیسه شوراهای هماهنگی هر ساله با حضور مدیران ارشد صنعت بیمه با هدف اشتراک تجارب، هماهنگی، آشنایی با فعالیت ها و مسایل مدیران استانی و هم اندیشی جهت بهبود فعالیت های بیمه گران در سطح استان ها برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه