شمانیوز

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: خدمات درمانی تامین اجتماعی با بهترین کیفیت به بیمه شدگان این سازمان ارائه می شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر جلال جهان نیا در دیدار با استاندار خراسان شمالی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات حوزه درمان استان گفت: سازمان تامین اجتماعی در دو قسمت درمان مستقیم در مراکز ملکی و غیرمستقیم از طریق خرید خدمت و عقد قرارداد با مراکز درمانی خدمات خود را به جامعه هدف ارائه می دهد.

وی رویکرد جدید سازمان تامین اجتماعی را  ارتقاء بهره وری مراکز درمانی عنوان کرد و گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متولی اصلی امر بهداشت و درمان در کشور است و سازمان تامین اجتماعی حدوداً  15 درصد از بخش درمان کشور را برعهده دارد.

وی افزود: انتظار می رود دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی حمایت های لازم را در این زمینه داشته باشند تا از نظر تامین نیروهای تخصصی، ضریب کا و طرحی، دغدغه ای نباشد.

شجاعی، استاندار خراسان شمالی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور که متاثر از تحریم ها است، عملکرد مطلوب تامین اجتماعی در ایجاد رضایتمندی مردم و بیمه شدگان بسیار موثر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه