شمانیوز

بیست و دومین نمایشگاه ایرانکام مشهد همزمان با نهمین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور فعال مخابرات منطقه خراسان رضوی، شرکت‌های استارتاپی و نوآور در حوزه هوشمندسازی خدمات و فناوری اطلاعات و ارتباطات، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات  ایران، در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایرانکام  و نهمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند که از سه شنبه اول تا جمعه 4 بهمن برگزار می شود، مخابرات منطقه خراسان رضوی با حضور تاثیرگذار و گسترده در بخش های مختلف تلفن ثابت، همراه و اینترنت پر سرعت، جدیدترین خدمات را به بازدیدکنندگان و مخاطبان ارائه می دهد. 

 

بر اساس این گزارش، در  مدت زمان برگزاری این نمایشگاه خدمات مختلفی به بازدید کنندگان از جمله آخرین دستاوردهای حوزه مخابرات vdsl،ftth و adsl ارائه می شود.

 

همچنین، سرویس های دیگری در  این نمایشگاه ، ویژه مشترکان adsl مخابرات وجود دارد که به نام "طرح ویژه نمایشگاه ایرانکام"  در غرفه مخابرات معرفی و ارائه می شود.

 

گفتنی است بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایرانکام- و نهمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند از 1 بهمن  ماه به مدت  4 شب در محل نمایشگاه بین المللی مشهد در حال برگزاری است و علاقه مندان می توانند از ساعت 16 تا 22 برای بازدید به غرفه مخابرات واقع در سالن فردوسی  نمایشگاه بین المللی مشهد مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه