شمانیوز

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو در اینوماین ۲:

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: ایده های جشنواره " اینوماین ۲" تا مرحله نهایی مورد حمایت خواهند بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، غلامرضا ملاطاهری امروز در دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (اینوماین ۲), ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: از جمله تفاوت اینوماین ۲ با اینوماین ۱ ,حضور شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی است که موجب استقبال بی نظیر از این جشنواره شد.

وی ادامه داد: در ارزیابی و داوری ایده ها، شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی مشارکت کردند و از آنجا که حامی ایده ها هستند، بهره بردار آنها نیز هستند.

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به افتتاح مرکز استارتاپی ایمیدرو در آینده نزدیک گفت: در این مرکز، ایده های بخش معدن و صنایع معدنی رشد و شتاب دهی می یابند و پس از تجاری سازی به صنعت منتقل می شوند.

وی ادامه داد: با احصای نیازهای فناورانه شرکت های بزرگ، شرکت های دانش بنیان، نیازها را بررسی و پروپوزال پیشنهاد داده و سپس تفاهم نامه های بین این دو گروه منعقد می شود.

ملاطاهری خاطرنشان کرد: ایده های جشنواره اینوماین به طور پیوسته و پویا در جریان خواهد بود تا انشاالله امسال، گره های از مشکلات صنعت را بگشایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه