شمانیوز

آیین افتتاح دومین نمایشگاه و همایش بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و زنجیره تأمین فولاد (SIMEX 2020) روز گذشته با حضور مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران استانداری کرمان، مسئولین استانی و شهرستانی، مدیران شرکت‌های فولادی و صنعتی کشور و معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در محل سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این نمایشگاه از امروز 5 بهمن تا 7 بهمن‌ماه ادامه دارد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر میزبان بازدیدکنندگان می‌باشد.

در این نمایشگاه، توانمندی ها و نیازها ارائه می شود و بازدید کنندگان و غرفه داران از دانشگاه و پژوهشگاه های کشور می توانند دانش فنی را در رونق تولید به کار گیرند و در چارچوب حمایت و حفاظت از صنعت و ایجاد جاذبه و انگیزه به صنعت کشور کمک کنند.

شایان ذکر است، این نمایشگاه با بیش از ۱۰۰ غرفه از سراسر ایران و پنج کشور سوئد، آلمان، هند، چین و ترکیه در محور صنایع معدنی با تمرکز بر تکمیل زنجیره تامین فولاد برگزار شده است.

این نمایشگاه در بیش از هشت هزار متر مربع فضای داخلی سرپوشیده و پنج هزارمتر فضای باز در حال نمایش قطعات تولیدی بومی سازی شده سیرجان، استان و کشور به نمایش گذاشته شده است که شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به عنوان یکی از بزرگترین غول‌های معدنی و صنایع معدنی کشور نقش و مشارکت بسیار فعال و پررنگی در این نمایشگاه دارد و آخرین دستاوردهای خود در حوزه های مختلف به ویژه، توسعه، تولید، فناوری، پژوهش، بومی سازی قطعات و مسئولیت های اجتماعی و..... در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار داده است.

برگزاری سه کارگاه آموزشی شامل «کمپین رسانه‌ای برای بنگاه‌های معدنی»، «صنایع معدنی و توسعه پایدار» و «از چالش تا ارزش؛ ارزش‌آفرینی استارتاپ‌ها در زنجیره تامین فولاد» توسط روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌باشد.

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied