شمانیوز

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان از کشف محموله قاچاق شامل انواع کفش ورزشی و لوازم خانگی به ارزش ۴ میلیارد ریال در راه آهن آذربایجان خبر داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر ، سرهنگ علی یوسفی، ابراز داشت: محموله قاچاق شامل انواع کفش ورزشی و پیاده روی، جوراب و لوازم خانگی خارجی با هوشیاری دایره آگاهی پلیس راه آهن آذربایجان کشف و ضبط شد.

وی افزود: عوامل دایره آگاهی پلیس راه آهن آذربایجان در حین بررسی و کنترل انبار توشه راه آهن و بارهای واصله از استان‌های جنوب کشور اقلام و اجناس قاچاق را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان با اشاره به ارزش ریالی این محموله قاچاق تصریح کرد: این کالاهای قاچاق کشف شده، بیش از ۴ میلیارد ریال ارزش ریالی دارند که کشف و ضبط شدند.

این مقام انتظامی همچنین ابراز داشت: مأموران پلیس راه آهن چند ماه پیش نیز حین کنترل بار مسافران قطار بین المللی «تبریز –وان» به یک نفر مشکوک و در بازرسی از بار آن ۶ هزار و ۴۲۵ دلار و ۶ هزار و ۶۲۵ لیر ترکیه کشف کردند؛ یوسفی ارزش ارزهای کشف شده را یک میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اعلام کرد.

رئیس پلیس راه آهن آذربایجان در پایان از مردم و مسافران خطوط ریلی خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، به سامانه ۱۱۰پ لیس گزارش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه