شمانیوز

مراسم اختتامیه دومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین و اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی، عصر امروز با حضور مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و مدیران عامل شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این جشنواره از تاریخ ۵-۷ بهمن ماه با حضور هفت شرکت بزرگ معدن و صنایع معدنی از جمله شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حمایت سازمان ایمیدرو برگزار و از ۴۰۰ ایده نوآورانه در آن رونمایی شد و شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی با هم اندیشی، پیوند صنعت و دانش بنیان ها را رقم زدند.

 

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به عنوان یکی از حامیان اصلی جشنواره، به ارائه نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی در این جشنواره پرداخت.

 

همچنین در حاشیه این مراسم، چند تفاهم نامه همکاری بین شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با شرکت‌های مختلف در حوزه تصفیه گاز خروجی گندله سازی، اکتشاف کانسارهای عمیق، شیرین سازی آب، اکتشاف معادن، رطوبت سنج، آنالیز تصویری و نرم افزارهای آنالیز عددی منعقد گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه