شمانیوز

رپرتاژ آگهی:

چگونه در تهران و شهرهای بزرگ تردد می‌کنید اگر نخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید؟ خطوط مترو متعدد در شهرهای بزرگ از جمله تهران، اتوبوس‌های سریع السیر، تاکسی‌های دربست همگی تردد را آسان و امکانپذیر کرده اند اما گاهی ممکن است شما نیاز به خودرویی شخصی برای رفت و آمد داشته باشید. اجاره ماشین راه‌حل مناسبی برای شما خواهد بود و این درحالی است که بسیاری افراد توانایی خرید و پرداخت هزینه‌های مربوط به نگهداری ماشین را ندارند، اما اجاره ماشین در اتولی با قبول شرایط مشخص این امکان را برای آن‌ها به وجود می‌آورد.

چگونه در تهران و شهرهای بزرگ تردد می‌کنید اگر نخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید؟ خطوط مترو متعدد در شهرهای بزرگ از جمله تهران، اتوبوس‌های سریع السیر، تاکسی‌های دربست همگی تردد را آسان و امکانپذیر کرده اند اما گاهی ممکن است شما نیاز به خودرویی شخصی برای رفت و آمد داشته باشید. اجاره ماشین راه‌حل مناسبی برای شما خواهد بود و این درحالی است که بسیاری افراد توانایی خرید و پرداخت هزینه‌های مربوط به نگهداری ماشین را ندارند، اما اجاره ماشین در اتولی با قبول شرایط مشخص این امکان را برای آن‌ها به وجود می‌آورد.

 

اجاره ماشین پدیدهای تازه است که به تازگی در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک ایران رایج شدهاست. تهران به عنوان پایتخت کشور، اولین شهری است که اجاره ماشین در آن بسیار پرکاربرد و گاهی ضروری به نظر می‌رسد. یا حتی اگر شما دارای وسیله شخصی خود باشید با اجاره ماشینی لوکس، کلاسیک و یا شاسی بلند، می‌توانید رانندگی متفاوتی را تجربه کنید.  سامانه رزرواسیون otoli. با فراهم آوردن فضایی برای اجاره دهنده و اجاره گیرنده به هر دو طرف اجازه می‌دهد با توجه به شرایط خود، خودرویی را اجاره دهند یا اجاره بگیرند و در این فضا با هم ارتباط برقرار کنند.

 

Capture

 

اجاره ماشین در تهران مزایای دوجانبهای برای اجارهدهنده و اجارهگیرنده به وجود آوردهاست و اتولی به عنوان ارتباطی بین این دو عمل می‌کند. با ثبت ماشین خود در اتولی برحسب مدل و مدت زمان اجاره خود می‌توانید درآمد قابل قبولی کسب کنید. از آنجایی که تردد در شهرهای بزرگ و پرجمعیت مانند تهران به کمک وسایل حمل و نقل عمومی نیازمند صرف زمان زیادی برای رسیدن به مقصد است و همچنین ترافیک خود عامل مهمی در اتلاف وقت است، ماشین شخصی در بسیاری موارد میتواند راهگشای مناسبی باشد. از طرفی اجاره ماشین باعث میشود تا نگرانی بابت هزینههای تعمیر و نگهداری، پرداخت بیمه ودیگر هزینههای جانبی وجود نداشته باشد و با خیالی راحت برای چند ساعت تا چند روز رانندگی کنید.

 

در اتولی فضای کاربری تعریف شده‌ای برای اجاره‌دهند و اجاره‌گیرنده به وجود آمده است. درواقع، اتولی با پیش بینی نیاز هر دو طرف قرارداد، بستر مناسبی برای اجاره ماشین یا اجاره دادن ماشین به وجود آورده است. اجاره‌دهنده با ثبت مشخصات ماشین و تصاویر آن در اتولی می‌تواند از ماشین خود کسب درآمد کنید، این درآمد براساس مدت زمان اجاره، مدل ماشین و شرایط آن متفاوت است و البته خودروهای لوکس می‌توانند روزانه به صورت میلیونی درآمد کسب کنند.

 

اتولی همچنین شرایطی را برای اجاره‌دهنده فراهم آورده‌است. اجاره ماشین این امتیاز را به اجاره‌دهنده می‌دهد که باتوجه به سلیقه، بودجه و هدف خود، خودروی خود را انتخاب کند، زیرا در اتولی کاربران خودروهای متفاوتی را ثبت می‌کنند. خودروی پژو 206، اجاره ماشین بنز، پورشه، وانت، پراید و سایر مدل‌ها و برندهای ثبت شده، هر یک هدف با خاص و برای شرایط ویژه‌ای می‌توانند اجاره گرفته شوند.

 

اجاره ماشین به اجاره‌گیرنده این امکان را می‌دهد تا زمان رسیدن به مقصد را با چند اپلیکیشن ساده پیش‌بینی کند و نگران دیر رسیدن و در ترافیک ماندن در شهرهای بزرذگ بخصوص تهران نباشد. ترافیک تهران عامل مهمی برای از دست دادن زمان و به موقع نرسیدن به مکان مقرر می‌تواند باشد. همچنین رانندگی در ترافیک نیازمند کلاج و ترمز گرفتن‌های متعدد است، اجاره ماشین به شما کمک می‌کند تا اگر قصد رفتن به مقصدی پرترافیک را دارید، برای چند ساعت، یک تا چند روز ماشین شاسی بلند و اتومات اجاره کنید و نگران خستگی بیش ازحد رانندگی در ترافیک نباشید. رانندگی با ماشین‌های اتومات نه تنها از خستگی بیش ازحد رانندگی در خیابان جلوگیری می‌کند، بلکه این ماشین‌ها با مصرف سوخت بهینه به حفظ محیط‌زیست نیز کمک می‌کنند و احساس بهتری به شما در زمان رانندگی می‌دهد.

 

 شما به عنوان اجارهگیرنده میتوانید بدون پرداخت هزینهای بالا بابت خریداری خودرو، از چند ساعت تا چند روز، برای انجام کارهای روزمره، برگزاری مراسمهای خاص، گشت درون شهری یا سفر بدون دغدغه از زمان خود لذت ببرید. اجاره ماشین این امتیاز را به شما میدهد تا با توجه به بودجه معینشده، ماشین مورد نظر خود را برای مدت معین در اختیار داشته باشید.

اجاره ماشین سفری بدون دغدغه را به شما هدیه میدهد، زیرا با دراختیار داشتن ماشین اجارهای دیگر لازم نیست نگران برنامه زمانی وسایل نقلیه عمومی، تغییر برنامه، اتلاف وقت تا رسیدن اتوبوس یا قطار به ایستگاه مورد نظر یا همراه شدن با افراد ناشناس باشید. برای نمونه ترافیک در تهران به عنوان عاملی شناخته می‌شود که به تنهایی می‌تواند باعث از دست دادن زمان و دیر رسیدن وسایل حمل و نقل عمومی در زمان مقرر به ایستگاه تعیین شده باشد.

 

حتی اگر دارای ماشین شخصی هستید، میتوانید با یک انتخاب هوشمندانه ماشین مناسبی برای سفر خود اجاره کنید. به این ترتیب، علاوه بر

آنکه از استهلاک خودروی خود جلوگیری میکنید، میتوانید ماشینی را انتخاب کنید که به نسبت ماشین خود دارای مصرف سوخت بهینهتر یا

به عبارتی کمتر است و یا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدانها دارد. اگر قصد سفرهای طولانی مدت را دارید، ماشین‌های دنده‌ای و شاسی

بلند گزینه‌ی مناسبی هستند، برای رانندگی به سمت کویر ماشین‌های آفرودی مانند پاترول و هایلوکس مناسب هستند.

 

اجاره ماشین همچنین باعث میشود تا در هزینههای سفر خود صرفهجویی کنید، زمان کمتری را برای رسیدن به مقصد بعدی در نظر بگیرید، به این ترتیب میتوانید در طول سفر خود از جاذبههای بیشتری بازدید کنید. اگر تصمیم دارید با خانواده یا دوستان خود سفر کنید، اجاره ماشین به شما این امکان را می‌دهد که به صورت گروهی سفر کنید، هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهید و درطول مسیر از باهم بودن لذت ببرید. تعداد ماشین‌های ثبت شده در هر شهر در سامانه اتولی، به شما این امکان را می‌دهد تا انتخاب هوشمندانه و هدفمندی داشته باشید.

 

اجاره ماشین درون شهر به شما این امکان را میدهد که بدون نگرانی از نبود تاکسی و یا دیر رسیدن به ایستگاه مورد نظر، یک روز عالی کاری را فارغ از صفهای طولانی اتوبوس و تاکسی و یا انتظار برای قبول درخواست شما از سوی سامانههای آنلاین رزرو تاکسی را داشتهباشید. درواقع با کرایه ماشین از سامانه اتولی می‌توانید برنامه‌ریزی دقیقی را برای سفر یا گشت‌های خود پیش بینی کنید و خودروی خود را در زمان و مکان مقرر تحویل بگیرید و با خیالی راحت‌تر بین دو مکان تردد کنید و تجربه رانندگی با وسیله مستقل و مطمئن خود را تجربه کنید.

 

هر یک از موارد اشاره‌شده دلیل‌های مناسبی برای اجاره ماشین هستند، که اجاره ماشین از سامانه اتولی به شما این اطمینان را میدهد که ماشین به دلخواه خود را برای مدت معین با رعایت قوانین و مقررات مشخص شده، در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید. درواقع، اتولی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید ماشین موردنظر خود را، از میان تمامی خودروهای موجود با بهترین شرایط اجاره کنید. کافی است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، سپس درخواست خود را با انتخاب پوشش بیمهای مناسب ثبت نمایید، لازم به ذکر است قبول یا رد درخواست شما توسط اجارهدهنده، اتولی، از طریق پیامک برای شما ارسال میشود. درصورت قبول درخواست شما از سوی اتولی قوانین تحویل خودرو را به دقت بخوانید، قرارداد را امضا کنید و خودرو را در محل تعیین شده، دریافت کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه