شمانیوز

با اعلام ممیزان شرکت IMQ

با تمدید ۱۰ گواهینامه استانداردهای ایزو، پتروشیمی کارون در زمره فعال‌ترین پتروشیمی‌ها در استفاده از استاندارهای موجود در زمینه سیستم‌های مدیریت در این صنعت قرار گرفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی کارون،  ممیزان شرکت IMQ ضمن بازدید از پتروشیمی کارون و ممیزی آن از تمدید ۱۰ گواهینامه استانداردهای ایزو در این پتروشیمی خبر دادند.

در جریان این بازدید خانم دکتر رحیمی سرممیز این شرکت با ارائه گزارش کاملی از وضعیت پتروشیمی کارون و تطابق فعالیت‌های این مجتمع با استانداردها، اظهار داشت: پتروشیمی کارون یکی از پر افتخارترین مجتمع‌ها و همچنین فعال دراستفاده از استاندارهای موجود در زمینه سیستم‌های مدیریت در صنایع پتروشیمی است.

او تصریح کرد: گواهینامه استاندارد ISO ۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ ، مربوط به سیستم مدیریت انرژی ،ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ و ISO-TS ۲۹۰۰۱:۲۰۱۰  در خصوص سیستم نظام مدیریت کیفیت  ،  ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ در حوزه مدیریت محیط زیست، ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸ مربوط به سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، استانداردهای  ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۸, ISO۱۰۰۰۱:۲۰۱۸, ISO۱۰۰۰۳:۲۰۱۸ و ISO۱۰۰۰۴:۲۰۱۸ مربوط به مدیریت رضایت مشتریان  وISO۲۶۰۰۰   مربوط به مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی کارون مورد تایید مجدد قرار گرفت و تمدید شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه