شمانیوز

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین «تاصیکو» اظهار داشت: «تاصیکو» به عنوان هلدینگ معدنی شستا براساس سیاست های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره حرکت کرده است و تلاش دارد در این حوزه اقدامات قابل توجهی را ایجاد کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از شستا و تاصیکو، خداداد غریب پور، رییس ایمیدرو و معاون وزیر صمت در جلسه امضا تفاهم نامه فی مابین صدر تامین وابسته به شستا و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (شرکت تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران «ایمیدرو») در راستای همکاری در طرح احیا فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، گفت: بازسازی معادن کوچک و احیا آن در سال ۱۳۹۸ شتاب گرفت و براساس آمار در حال حاضر ۱۳۳ معدن اقدام نهایی، ۴۷۷ معدن اقدام کلینیکی و راه حل ارائه شده، ۱۲۹۰ معدن مورد پایش قرار گرفته اند. 

 

وی ادامه داد: ایمیدرو مشارکت گسترده ای با بخش خصوصی داشته است و مجموعه آمار اعلام شده از تعداد ۳۱ استان کشور حاصل شده است.

 

وی تصریح کرد: امضا تفاهم نامه نیز در راستای سیاست های ایمیدرو و وزارت صمت است و امیدواریم رخدادهای قابل توجهی را شاهد باشیم.

 

در ادامه غلامرضا سلیمانی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین «تاصیکو» اظهار داشت: «تاصیکو» به عنوان هلدینگ معدنی شستا براساس سیاست های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره حرکت کرده است و تلاش دارد در این حوزه اقدامات قابل توجهی را ایجاد کند. 

 

وی تصریح کرد: چشم انداز هلدینگ صدرتامین در حوزه کانی های فلزی و غیر فلزی است و اکثر شرکت های صدر تامین در بورس حاضر و سهام ارزنده ای را به ثبت رسانده اند.

 

مدیرعامل تاصیکو اظهار داشت: اساس کار ما توسعه و بهره گیری قابل قبول از ظرفیت های موجود است و ما بارها اعلام کرده ایم که با مجموعه سیاست های شرکت به دنبال صیانت از حقوق سهامداران هستیم و خواهیم بود. 

 

وی در خصوص تفاهم نامه فوق نیز گفت: ما به دنبال تامین ۲۴ ماده معدنی برای ۱۴ شرکت صدر تامین در راستای تکمیل زنجیره تولید آنان هستیم از معدنی املاح ایران گرفته تا زغال سنگ پروده طبس، بر این اساس امیدوارم با امضای این تفاهم توسعه ای را بیش از پیش شاهد باشیم.

 

وی تاکید کرد: ۵ اسفند اولین شتابدهنده کشور رونمایی خواهد شد و مطمئن هستیم که این مهم حوزه معدن را وارد فاز دیگری در راستای حرکت رو به رشد کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه