شمانیوز

آیت الله طباطبایی نژاد عنوان کرد :

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دوشنبه چهاردهم بهمن ماه ضمن بازدید از پروژه های مختلف ذوب آهن اصفهان در جمع مسئولین شرکت و شهرستان لنجان در تالار آهن به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، آیت الله طباطبایی نژاد گفت : خداوند را شاکرم که در دهه فجر مبارک در ذوب آهن اصفهان  و در بین کارکنان این شرکت حضور یافتم.خوشبختانه ذوب آهن اصفهان با مدیریت مهندس یزدی زاده شرایط خوبی دارد و امروز دغدغه کارکنان این شرکت تداوم این مدیریت است زیرا مهندس یزدی زاده مانند یک پدر به کارکنان این مجموعه رسیدگی دارد وکارکنان پرتلاش این شرکت نیز  مدیرعامل را دوست دارند و همه با همکاری یکدیگر برای تولید بیشتر کوشش دارند،در گذشته مشکلات و انتقاداتی وجود داشت که در دوره مدیریت فعلی این موارد برطرف شده است.

وی افزود : خام فروشی مواد اولیه همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند باعث آسیب به اقتصاد کشور می شود و مانعی بزرگ برای ایجاد ارزش افزوده قلمداد می گردد. هم اکنون که در کشور قادر به تبدیل مواد اولیه به محصول با ارزش افزوده بالاتر هستیم ،نباید صادرات مواد اولیه توسط شرکت های دولتی و خصوصی صورت گیرد. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان تصریح کرد : به اعتقاده بنده خام فروشی خیانت است،  اگر در حال حاضر امکان تبدیل مواد اولیه به محصول با ارزش افزوده بالاتر وجود ندارد باید این امکان را ایجاد کرد.

در ادامه مهندس منصور یزدی زاده نیز ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و گرمیداشت یاد حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب و به ویژه سردار سلیمانی گفت : در شرایط جنگ اقتصادی فعلی که دشمن با تحریم های ظالمانه عرصه را بر ملت ایران سخت نموده است،سربازان جبهه صنعت و اقتصاد وظیفه سنگینی دارند و باید با تمام قوا در این میدان نبرد تلاش و کوشش نمایند.

وی افزود : کارخانه ذوب آهن اصفهان در بطن خود چندین کارخانه را دارا می باشد و با سبد متنوع محصولات که جدیدترین آن محصول استراتژیک ریل است بحمدا... موفقیت های خوبی کسب نموده است. برنامه داریم به میمنت روز 22 بهمن ماه برای اولین بار ریل معدن که طراحی آن انجام شده و تراش غلطک آن نیز در دست اقدام است به عنوان یک محصول جدید دیگر آماده و تحویل  دهیم ، این نوع ریل هم اکنون به صورت صد در صد وارداتی است.

مدیرعامل شرکت خاطر نشان کرد : سختی و تحریم ها همواره وجود داشته اما ناامیدی مطابق دستور قرآن کریم مورد نکوهش است و ذوب آهنی های بلند همت نیز همواره نشان دادند که در مقابل این مشکلات ایستادگی دارند.

این مقام مسئول تصریح کرد : بزرگترین مشکل و دغدغه فعلی ذوب آهن بحث تامین پایدار مواد اولیه است.،هم اکنون ذخیره مواد اولیه آهن دار شرکت از شرایط خوبی برخوردار نیست و در این زمینه نیازمند حمایت ویژه مسئولین هستیم.   

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه