شمانیوز

برگزای مجمع عمومی عادی بطورفوق العاده شرکت بیمه تعاون با حضور بالای ۸۰ درصدی صاحبان سهام

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، مجمع عمومی عادی بطورفوق العاده شرکت بیمه تعاون با حضور بالای ۸۰ درصدی صاحبان سهام در هتل المپیک تهران تشکیل شد.

در این مجمع که به ریاست دکتر سهامیان رئیس هیئت مدیره بیمه تعاون و با حضور نمایندگان سازمان بورس ، وزارت تعاون ، بیمه مرکزی ، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و ناظرین برگزار گردید ، اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طول سال مالی مورد گزارش و دستاوردهای حاصله به سمع و نظر سهامدارن و ذینفعان حاضر در مجمع رسید .

در ادامه دکتر مظلومی مدیر عامل بیمه تعاون با ارائه گزارشی از اقدامات مهم انجام یافته در طول سال مالی این شرکت که سیر صعودی و رشد این شرکت را در بخشهای مهم نشان میداد ، افزایش سرمایه ، کسب توانگری مالی سطح یک و دریافت بخش بزرگی از مطالبات در کنار برگزاری مستمر دوره های آموزشی و دانش افزایی شبکه فروش و کارکنان این مجموعه را از نقاط قوت این دوره موفق بیمه تعاون قلمداد کرد.

استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورتهای مالی اساسی سال مالی منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ از دیگر دستورات این مجمع بود. در انتها تقسیم سود حاصل و تنفیذ معاملات مشمول ماده ۱۲۹ قانون تجارت به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه