شمانیوز

رییس سازمان ملی استاندارد ایران از سعه صدر شرکتهای لبنی بخاطر هجمه های اخیر تشکر نمود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پگاه اصفهان ، خانم نیره پیروز بخت ، ریس سازمان ملی استاندارد در راس یک هیات عالی رتبه از خطوط تولیدی شیر پگاه اصفهان بازدید نمود.

در ابتدای این بازدید مدیرعامل پگاه اصفهان ، گزارشی از وضعیت فعلی دریافت شیر، نیروی انسانی شاغل و بازارهای داخلی شرکت ارائه نمود.

کاشانی زاده به اهمیت پرسنل شرکت ، از نگهبان تا مدیران به بحث کیفیت و توسعه محصولات اشاره نموده و توجه به رعایت کامل استانداردهای ملی و بین المللی را بعنوان رسالت شرکت عنوان نمود.

مدیرعامل شیر پگاه اصفهان ، ضمن قدردانی از ریاست سازمان ملی استاندارد ایران ، از ایشان به عنوان یک فرد موفق و مفید برای صنعت یاد کرد.

در ادامه خانم پیروز بخت از اتفاقات رخ داده اخیر و ناصواب صدا و سیما که باعث ایجاد آسیب و ضرر و زیان به صنعت لبنیات گردید اظهار تاسف نموده و از شرکت های لبنی به خاطر سعه صدر تشکر نمود. ایشان به لزوم توجه به استانداردها تاکید کرده و آگاهی مصرف کنندگان به حقوق خود را فرصتی برای واحدهای تولیدی نمونه بر شمرد.

پیروز بخت به تصویب سه بسته حمایتی شرکتهای تولیدی جهت توسعه کیفیت محصولات در شورای عالی استاندارد اشاره و تعهد شرکت های تولیدی به امر استقرار استانداردها با هدف پیشبرد اهداف سازمان و سلامت مصرف کنندگان را خواستار شد.

همچنین ایشان به ایستادگی سازمان استاندارد در مقابل ورود ذرت های آلوده به کشور اشاره نمود.

در این مراسم ، کاشانی زاده از خانم پیروز بخت در خصوص خبر کذب وجو آفلاتوکسین در شیر که منجر به افت فروش در کشور و تبعات آن در خارج از کشور شد تقاضای مساعدت از سوی یک سازمان نظارتی فرمودند.

همچنین معاون کیفیت شرکت پگاه اصفهان تقاضای تجدید نظر بر صدور مجوز استاندارد خامه فله بعنوان ماده اولیه شرکت های تولیدی و همچنین همکاری در صدور نشان حلال بر همه محصولات صادراتی را خواستار شدند.

در پایان ، رئیس سازمان ملی استاندارد کشور ، از خطوط تولید محصولات و واحد تحقیق توسعه شرکت شیر پگاه اصفهان بازدید بعمل آورد.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه