شمانیوز

در نشستی با حضور «محسن بیدی» مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین، «علیرضا امیری» مدیر و سرپرستان روابط عمومی ذوب آهن اصفهان 15 بهمن ماه، برنامه‌ها و اقدامات این مدیریت مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار گرفت

به گزارش شمانیوز به نقل از می متالز، در نشستی با حضور «محسن بیدی» مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین، «علیرضا امیری» مدیر و سرپرستان روابط عمومی ذوب آهن اصفهان 15 بهمن ماه، برنامه‌ها و اقدامات این مدیریت مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

«محسن بیدی» با مثبت ارزیابی کردن اهم اقدامات مدیریت روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، گفت: این مدیریت با داشتن نیروهای توانمند یکی از سرآمدترین روابط عمومی‌های تابعه صدر تامین و کشور است.

 

مدیر روابط عمومی «صدر تامین» هماهنگی و هم‌افزایی روابط عمومی‌های تابعه این هلدینگ را خواستار شد و افزود: با برنامه‌های منسجم و جامع که ارتباطات سازمانی را در سطوح مختلف پوشش دهد می‌توان مشکلات عمده شرکت‌ها را بر طرف کرد.

 

مدیر روابط عمومی ذوب آهن نیز در این نشست با تشریح راهبردهای ارتباطی، تبلیغاتی و رسانه‌ای این مدیریت، گفت: برنامه‌های مدیریت روابط عمومی ذوب آهن در سال جاری بر اساس و در راستای برنامه کلان شرکت تدوین و در حال اجرا است.

 

وی، افزود: همکاران این مدیریت با تلاش در خور تحسین به بازتاب اهداف، برنامه و دستاوردهای شرکت در رسانه‌های جمعی پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه