شمانیوز

بازار خودرو به روند افزایش قیمت چشمگیری که از ابتدای بهمن‌ماه در پیش گرفته، ادامه می‌دهد. اتفاقی که باعث شده پراید به کانال ۶۰ میلیونی، سمند به کانال ۱۰۰ میلیونی و دنا پلاس توربو به کانال ۲۰۰ میلیون تومانی برسد. امروز محصولات ایران خودرو تا ۹ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند

به گزارش شمانیوز به نقل از فرارو- بازار خودرو به روند افزایش قیمت چشمگیری که از ابتدای بهمن‌ماه در پیش گرفته، ادامه می‌دهد. اتفاقی که باعث شده پراید به کانال ۶۰ میلیونی، سمند به کانال ۱۰۰ میلیونی و دنا پلاس توربو به کانال ۲۰۰ میلیون تومانی برسد. امروز محصولات ایران خودرو تا ۹ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. 

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸

تمام محصولات ایران خودرو امروز با افزایش قیمت روبرو شده و یک‌دست سبزپوش در جدول قیمت‌ها ظاهر شده‌اند. سمند LX امروز بیش از پنج میلیون تومان گران شده و روی مرز ۱۰۰ میلیون تومان ایستاده است. سمند EF۷ هم در تعطیلات آخر هفته افزایش قیمت چهار میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و تا ۱۱۵ میلیون تومان گران شده است.  


پژو ۴۰۵ GLX در بازار امروز چهار میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و با نرخ ۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ GLX هم دو میلیون تومان به قیمت خود اضافه کرده و اکنون به نرخ ۱۱۴ میلیون تومان رسیده است. در این بین پژو ۴۰۵ SLX حدود دو میلیون تومان گران شده و در بازار ۱۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  


پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دوباره به کانال ۱۰۰ میلیونی بازگشته است. این محصول ایران خودرو امروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و در بازار ۱۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ یعنی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هر دو با سه میلیون تومان افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و در بازار ۱۲۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شوند. باید توجه داشته باشید که این رقم حدود ۴۶ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.


پژو پارس افزایش قیمت چشمگیر پنج میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و امروز روی مرز ۱۲۰ میلیون تومان ایستاده است. رانا هم حدود دو میلیون تومان گران شده و امروز در بازار ۱۰۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دانگ‌فنگ H۳۰ کمترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده و حدود یک میلیون تومامن گران شده است. قیمت روز دانگ فنگ H۳۰ در حال حاضر ۱۸۱ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.  


دنا پلاس توربو شارژ امروز کانال ۲۰۰ میلیونی را فتح کرده است. این خودرو بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودر و تجربه کرده و حدود ۹ میلیون تومان در تعطیلات آخر هفته گران شده است. امروز نمایشگاه‌دار‌ها دنا پلاس توربو را ۲۰۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند. از طرف دیگر دنا پلاس امروز حدود دو میلیون تومان گران شده و به ۱۶۷ میلیون تومان رسیده و دنا معمولی با افزایش قیمت چهار میلیونی تا ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیشروی کرده است.
 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۹۴,۸۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۱۰۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۰۵,۶۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۹,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 1
۱۴۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ 1
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۶,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۳,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۸۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۴۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

 

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا با قدرت به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهند و هیچکس جلودار آن‌ها نیست. کوییک دنده‌ای امروز در ادامه روند هفته گذشته حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۸۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. ساینا در بازار امروز یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نسبت به آخر هفته گذشته گران شده و حدود ۷۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. تیبا گام‌های کوتاه‌تری برداشته است. طوری که امروز تیبا صندوق‌دار در حد ۶۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۱ میلیون تومان رسیده است. تیبا ۲ هم افزایش قیمت یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و در بازار با نرخ ۷۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
 

قیمت روز پراید در بازار امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸

پراید همچنان در کانال ۶۰ میلیونی پیشروی می‌کند. امروز سایپا ۱۳۱ یا همان پراید صندوق‌دار حدود یک میلیون تومان گران شده و به ۶۱ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۳۷ میلیون تومان اعلام می‌شود که حدود ۲۴ میلیون با قیمت روز بازار اختلاف دارد. پراید هاچ‌بک هم با افزایش قیمت یک میلیون تومانی تا ۶۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گران شده است. پراید وانت برای جبران عقب ماندگی از پراید هاچ‌بک، یک میلیون تومان به قیمت خود اضافه کرده و در بازار با نرخ ۶۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
 

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۶۵,۷۰۰,۰۰۰
۶۴,۷۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۰,۴۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۶۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۶,۷۰۰,۰۰۰
۷۵,۱۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۵,۲۰۰,۰۰۰
۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸

محصولات کرمان موتور دوباره با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و این بار  در عرض یک روز تا ۱۰ میلیون تومان گرانی را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. تقریبا یک هفته است که محصولات کرمان موتور با افزایش قیمت چشمگیر در بازار ظاهر می‌شوند. امروز جک J4 حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده است.  باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای جک J4 رقمی حدود ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود و تقریبا ۱۸ میلیون پایین‌تر از قیمت بازار است. جک S5 افزایش قیمت عجیب ۱۰ میلیونی را در کارنامه خود ثبت کرده و از ۳۳۵ میلیون تومان آخر هفته قبل به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است. با این اتفاق اختلاف نرخ مصوب کارخانه و نرخ روز بازار برای جک S5 به ۳۸ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. چراکه کرمان موتور قیمت این خودرو را در طرح‌های فروش ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S3 هم امروز دو میلیون تومان گران شده و در بازار با نرخ ۲۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود که ۳۲ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.
 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸

محصولات مدیران خودرو به روند گرانی که از دو هفته قبل در پیش گرفته بودند، ادامه می‌دهند. طوری که امروز تنها MVM ۳۱۵ در بازار گران نشده و شاهد افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو تا ۹ میلیون تومان هستیم. امروز MVM ۳۱۵ بدون تغییر نسبت به آخر هفته قبل در بازار با قیمت ۱۵۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. در طرف مقابل امروز MVM X۳۳ بیشترین افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده و حدود ۹ میلیون تومان گران شده است. طوری که قیمت روز این محصول مدیران خودرو در حال حاضر به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است.  


MVM X۲۲ دنده‌ای امروز با افزایش قیمت سه میلیونی به استقبال مشتریانش در بازار آمده و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X۲۲ اتوماتیک افزایش قیمت بیشتری را در کارنامه خود ثبت کرده و در یک روز پنج میلیون تومان گران شده است. قیمت روز این محصول حدود ۲۲۲ میلیون تومان است که در هفته گذشته از نرخ مصوب کارخانه یعنی ۲۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیشی گرفته است.
 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۲۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه