شمانیوز

در دهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور، چهار نفر از روسای شعب بانک گردشگری مورد تقدیر قرار گرفتن به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، چهار رئیس شعبه موفق بانک گردشگری شامل سه رئیس شعبه از تهران و رئیس شعبه شهرستان سیرجان تجلیل شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، در این گردهمایی که با حضور رئیس کل بانک مرکزی، رئیس موسسه آموزش عالی بانکداری و مدیران عالی رتبه نظام بانکی کشور و با حضور جناب آقای جمشیدی عضو محترم هیات مدیره و آقای کیایی معاونت شعب و بازاریابی و آقایان سربیشه ای و کیان پیشه و اسدی روسای محترم حوزه برگزار گردید، از زحمات و تلاش های آقایان "مرتضی جمعه " رئیس شعبه توانیر، "اکبر رحمانی" رئیس شعبه وزرا ، "شهباز قاسمی نژاد " رئیس شعبه سیرجان و "حمیدرضا نقدی " رئیس شعبه نفت با اهدای لوح، تقدیر شد.

 

دهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور با موضوع "نقش روسای شعب در مدیریت ریسک اعتباری " در سالن اجتماعات بانک مرکزی برگزار شد.

 

بانک گردشگری 100 شعبه در سراسر کشور دارد.

 

دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با اشاره به اینکه روسای شعب با نقش آفرینی مناسب می توانند ریسک اعتباری را کاهش و ثبات و سلامت بانک را موجب شوند، افزود: روسای شعب باید مشتریان را درسه حوزه مهم اطلاعات هویتی، اطلاعات اقتصادی و اطلاعات ذی نفع واحد شناسایی کامل نموه و شعب بانک ها باید بدانند نقل و انتقال پول برای چه هدفی است.

 

فرشاد حیدری رئیس موسسه آموزش عالی بانکداری هم در سخنانی بزرگترین ریسک اعتباری بانک ها را رعایت نکردن بهداشت اعتباری در پرونده ها دانست و افزود: وصول نکردن به‌موقع اقساط، منطقه جغرافیایی استفاده از تسهیلات از زمره مولفه‌های مهم در ریسک اعتباری است.

 

همایش روسای موفق شعب بانک‌های کشور همه ساله از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و موسسه عالی بانکداری ایران و با هدف تقویت مهارت‌های علمی و حرفه‌ای علوم بانکداری، انتقال تجربیات موفقیت‌آمیز و نیز تجلیل از زحمات و تلاش‌های روسای شبکه بانکی و دست‌یابی به آخرین فنآوری‌ها و نوآوری‌های عرصه بانکی و دیدگاه‌های مدیران ارشد نظام بانکی کشور برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه