شمانیوز

طی 9 ماهه امسال 41 میلیون و 418 هزار تن کالای منتخب شیمیایی و پتروشیمی در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 1.7 درصدی را داشته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرگزاری فارس: طی 9 ماهه امسال 41 میلیون و 418 هزار تن کالای منتخب شیمیایی و پتروشیمی در کشور تولید شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تولید این محصولات 40 میلیون و 715 هزار تن بود، رشد 1.7 درصدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تجربه کرده است. در این مدت تولید پلی‌کربنات بیشترین میزان کاهش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته به طور‌ی‌که افت 52 درصدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این بخش مشاهده می‌کنیم.

همچنین تولید اپوکسی رزین 11.4 درصد، پلی بوتادین رابر 6.6 درصد، اکریلونیتریل بوتادین استایرن 3 درصد و آمونیاک 2.8 درصد افت داشته است. در مقابل، تولید استایرن بوتادین رابر رشد 18.8 درصدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تجربه کرده است.

 

_

طی 9 ماهه امسال 35 میلیون و 871 هزار تن محصولات شیمیایی در کشور تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 1.1 درصد رشد داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه