شمانیوز

در مراسم افتتاح سایت لجستیکی و بارانداز آپرین مطرح شد:‌

فاز اول سایت لجستیکی و باراندازآپرین جهت انبار و پخش مویرگی 250 هزار تن انواع ورق به سازندگان و سایت های تولیدی ایران خودرو از طریق و یدئو کنفرانس توسط وزیر راه و شهرسازی و با حضور مدیرعامل ایران خودرو وراه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایکوپرس، با افتتاح فازدوم ، ظرفیت پخش مویرگی انواع ورق فولادی در این بار انداز از 250 هزارتن به 350هزارتن افزایش خواهد یافت.

 

حسن وفادارنایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو درمراسم افتتاح فاز اول این بارانداز به نقش مهم هزینه های لجستیک درقیمت تمام شده محصول اشاره کرد و گفت :‌حدود 15 درصد قیمت تمام شده مربوط به هزینه های لجستیک است.

 

وی تاکید کرد :‌هدف ایران خودرو از راه اندازی باراندازآپرین کاهش هزینه های لجستیکی و قیمت تمام شده محصول نهایی است .

 

نایب هیات مدیره ایران خودرو خاطر نشان کرد : نیاز مصرفی ایران خودرو به ورق فولادی  سالانه 400 هزارتن است که قرار است از این میزان 250 هزارتن آن از طریق این بازانداز صورت گیرد.

 

توسلی مهرمدیرعامل ایسیکو نیز ضمن ارائه گزارشی از اجرایی فاز اول بارانداز آپرین گفت:‌ با افتتاح فاز دوم تمامی محموله های فلزی گروه صنعتی ایران خودرو در بارانداز لجستیک آپرین تجمیع و مورد پخش مویرگی قرار می گیرد.

 

همچنین دراین مراسم مرتضی جعفری معاون بهره برداری وسیرو حرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به مزایای حمل بار از طریق راه آهن اشاره کرد  

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه