شمانیوز

دکتر علی جباری مدیرعامل این نهاد عمومی، در پیامی چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و آغاز دهه فجر را تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی کشور، متن پیام بدین شرح می باشد:

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و تجلی حماسه و سرافرازی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است.دهه ی فجر طلیعه ی رهایی انسانیت از استبداد و ظلم ستم شاهی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است که اندیشه ای جز عزت اسلام و ایران در سر نداشتند.

 

در چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تداوم پنجمین دهه از حیات پرافتخار انقلاب ، با ارائه خدمات مطلوب و به موقع به خانواده های قربانیان حوادث رانندگی و زندانیان جرایم غیرعمد تصادفات رانندگی ، به عنوان نهاد حمایتی حاکمیت کلیه فعالیت های خود را در مسیر توسعه و پیشرفت کشور و سربلندی ایران عزیز اسلامی، در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه تبیین نموده ایم.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، امام شهدا و تمامی مبارزان راه عزت و آزادی، فرارسیدن دهه فجر، سالروز ورود حضرت امام (ره) به وطن و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان اعتلای روزافزون کشور و سلامت و طول عمر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را آرزومندم.

 

                                                                                                                                   علی جباری

                                                                                                مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه