شمانیوز

بیانیه گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چهلمین روز از شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی:

گروه صنعتی ایران‌خودرو با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر که یادآور حماسه آزادگی و عزم و اراده پولادین ملت آزاده ایران در مبارزه با طاغوت و استکبار است، اعلام کرد با حضور در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب، هم زمان با چهلمین روز از شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با آرمان‌های انقلاب و بنیانگذار آن حضرت امام خمینی قدس سره الشریف و شهدای انقلاب تجدید بیعت می کنیم.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایکوپرس، متن کامل این بیانیه به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ایام به ثمر رسیدن ایثارگری هزاران مرد و زن آزاده این دیار است که ارمغان آن طلیعه‌ای از مهر و آزادی بود. مردان و زنانی که با تبعیت از امام و قائدشان، حضوری حماسی و پرشور را متجلی کرده و با انقلابی شکوهمند، یکی از بزرگترین و طلایی‌ترین اوراق دفتر تاریخ را به نام خویش رقم زدند؛ برگی که سرفصلِ زرین آن ندای بزرگ حق طلبی و عدالت‌خواهی برای تمامیِ بشریت بود.

 

اکنون در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب و همزمان با چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اتکا به یاری خداوند متعال و تکیه بر دانش و تعهد فرزندانش، به رغم عداوت‌ها و دشمنی‌های نظام سلطه و محدودیت‌ها و تحریم‌های ظالمانه، آینده‌ای درخشان فراروی خود دارد. دستاوردها و توفیقات برآمده از این کوشش در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی و صنعتی گواه روشنی بر این مدعاست که ایران اسلامی امروز در دستیابی به استقلال از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و بر بلندای توفیق ایستاده است. ایستادگی و صلابتی که بشارت جان‌های تشنه حقیقت و الگوی بسیاری از خیزش‌های انقلابی عدالتخواه در میان مستضعفان و محرومان جهان است.

 

گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن شرکت در مراسم پاسداشت آیین باشکوه این پیروزی و راهپیمایی 22 بهمن، حضور حماسی ملت ایران را ارج نهادن به خون‌هایی می‌داند که درخت تناور انقلاب را آبیاری کرده‌اند و تضمینی برای بقا و دوام این انقلاب است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه