شمانیوز

نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو : براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۵ میلیون و ۷۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله شد.

 

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۵۸۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۱۷ هزار ۳۳۵ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۷۴ دلار قیمت خورد.
 

قیمت روز سکه و قیمت طلا در بازار امروز 

نوع قیمت معاملاتی روز معاملاتی گذشته قیمت معاملاتی امروز
مثقال طلا
۲۲,۲۹۰,۰۰۰
۲۲,۴۱۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۵,۱۴۵,۶۴۰
۵,۱۷۳,۳۵۰
سکه جدید
۵۰,۴۰۰,۰۰۰
۵۰,۷۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۵۰,۳۰۰,۰۰۰
۵۰,۵۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۵,۷۰۰,۰۰۰
۲۵,۸۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۵,۶۰۰,۰۰۰
۱۵,۷۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۹،۵۰۰،۰۰۰
۹،۶۰۰،۰۰۰
انس طلا
۱۵۷۰دلار
۱۵۷۴دلار

 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای دوشنبه بیست و یکم بهمن با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۳ هزار ۶۰۰  تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار ۳۰۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان افزایش یافت و ۱۵ هزار ۱۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

 

نرخ دلار و یورو در صرافی ملی

  نوع ارز نرخ خرید نرخ فروش
یورو
۱۴۸۰۰۰
۱۵۱۰۰۰
دلار
۱۳۳۰۰۰
۱۳۶۰۰۰
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه