شمانیوز

مدیرعامل شرکت تولید موتورهای دیزلی ایران از اجرای برنامه‌های ارتقای محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای آلایندگی روز خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایکوپرس؛ محمد رستم نژاد مدیر عامل شرکت تولید موتورهای دیزلی ایران ( ایدم )  با بیان این که ارتقای محصولات شرکت ایدم از منظر آلایندگی و بهبود مصرف سوخت متناسب با قوانین مصوب کشور در دستور کار قرار دارد گفت: پروژه‌های متعددی برای ارتقای موتورهای 355، 364 و 457 به استاندارد آلایندگی یورو 5 تعریف شده و درحال اجرا است.

 

وی تاکید کرد: به دلیل کاهش تقاضای خودروهای دیزلی سنگین در کشور در دهه اخیر و به تبع آن کاهش تقاضا برای موتورهای این خودروها فعالیت های ایدم دچار چالش شد اما به منظور ایجاد فرصت های جدید در بازار موتورهای صنعتی و قطعات یدکی بدلیل اعمال تحریم های ظالمانه، افزایش نرخ ارز و محدودیت‌های وارداتی، توسعه این بخش از فعالیت های ایدم مورد توجه قرار گرفته است.

 

رستم نژاد خروج از ماده 141 قانون تجارت را از محورهای مهم برنامه های ایدم اعلام کرد و گفت: برنامه هایی همچون افزایش فروش موتورهای خودرویی،‌ توسعه فروش موتورهای صنعتی و دیزل ژنراتور، افزایش سهم بازار قطعات یدکی، توسعه صادرات و افزایش فروش خدمات را در دستور کار قرار دارد.

 

وی از طرح ریزی مدل درآمدی جدید در این شرکت خبر داد و گفت: به منظور تحقق این مدل برنامه هایی مانند توسعه بازاریابی و افزایش تولید موتور صنعتی،‌ دیزل ژنراتور و قطعات یدکی، شناسایی ، کاهش دارایی های راکد و مازاد و غیرمولد و تبدیل آن به رارایی های مولد و ورود آن به جریان نقدینگی ایدم از جمله برنامه های پیش‌بینی شده در این بخش است.

 

مدیرعامل ایدم ضمن تاکید بر اهمیت منابع انسانی متخصص این شرکت بر افزایش بهره وری در آن و توجه بر تعالی سازمانی افزود: از ظرفیت های موجود در بخش های مختلف تولید و ارایه خدمات مطلوب به مشتریان بهره‌برداری خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه