شمانیوز

کارکنان شرکت بیمه دانا امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در سالگرد چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی و همدوش با اقشار مختلف مردم، کارکنان بیمه دانا با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از خیل راهپیمایان پذیرایی کردند.

 

در این مراسم که در ایستگاه‌های فرهنگی بیمه دانا واقع در خیابان آزادی تهران برگزار شد، کارکنان این شرکت با اهدای هدایای فرهنگی شامل دفترچه تحصیلی، ادعیه مستحبی، زیارت عاشورا، پرچم جمهوری اسلامی و بیمه دانا، بادکنک و غیره به راهپیمایان، به وظیفه ملی و مسوولیت اجتماعی خود جامه عمل پوشاندند.

 

ایستگاه های فرهنگی بیمه دانا به ویژه غرفه‌های مخصوص کودکان مورد استقبال گسترده خانواده‌های شرکت کننده در راهپیمایی قرار گرفت، به طوری که بسیاری از کودکان با دریافت هدایایی منقوش به آرم و لگوی این شرکت، نسبت به گرفتن عکس یادگاری در این مکان اقدام کردند.

 

آنچه که راهپیمایی امسال را با سال‌های گذشته متمایز ‌کرد، همزمانی راهپیمایی 22 بهمن ماه با اربعین شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه