شمانیوز

مدیرعامل شرکت پترول گفت: بعد از انقلاب به برکت این نظام حضور زنان در عرصه های مختلف نقش آفرین و تعیین کننده بوده اندکه نمونه بارز این امر فعالیت نیمی از کارکنان زن با تحصیلات عالی در این شرکت می باشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پترول، مدیرعامل شرکت پترول در این آیین ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و بزرگداشت مقام مادر گفت: بعد از انقلاب به برکت این نظام حضور زنان در عرصه های مختلف نقش آفرین و تعیین کننده بوده اندکه نمونه بارز این امر فعالیت نیمی از کارکنان زن با تحصیلات عالی در این شرکت می باشد.

 

 رسول اشرف زاده با تاکید بر اینکه امروزه نقش و تاثیرگذاری زنان در جامعه بیشتر و پررنگتر از گذشته است، یادآور شد:یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر کشوری حضور فعال زنان در آن جامعه است و از این رو زنان در کشورمان بعد از انقلاب  با حفظ همه شعائر اسلام در صحنه های مختلف جامعه حضوری  فعال داشته اند.

 

وی گفت : بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) ، امروزه به عنوان الگوی بشریت به حساب می آید و ضروری است دختران، زنان و مادران برای رسیدن به جایگاه والا؛ سیره عملی و سبک زندگی ایشان را در عرصه های مختلف الگوی خویش قرار دهند.

 

در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شرکت پترول تجلیل شد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه