شمانیوز

به مناسبت دهه فجر:

شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران به منظور بهبود و گسترش شبکه دسترسی هموطنان به خدمات حضوری بانک و افزایش رضایتمندی مشتریان، در شهرستان دهگلان استان کردستان افتتاح شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در این مراسم، اسعدی مدیرشعب استان کردستان گفت: شعبه شهرستان دهگلان یکی از شعب فعال این بانک است که در حال ارائه خدمات بانکداری قرض الحسنه با بهره گیری از جدیدترین ابزار الکترونیکی به مشتریان می باشد.

وی ادامه داد: باتوجه به بافت کشاورزی شهرستان دهگلان، طرح های تسهیلاتی و خدمات قرض الحسنه می تواند به رشد و توسعه منطقه کمک کند و این شعبه بهترین خدمات بانکداری را در چارچوب موازین اسلامی به مشتریان خود ارائه خواهد داد.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران نخستین بانکی است که با راه اندازی سامانه های افتتاح حساب و درخواست تسهیلات به صورت آنلاین از رفت و آمدهای غیر ضروری مشتریان که مستلزم صرف زمان بیشتری است جلوگیری می کند.

در ادامه، دادور، فرماندار دهگلان در حاشیه این مراسم ضمن ابراز خرسندی از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: خوشبختانه استقبال هموطنان از این بانک بسیار خوب است و مردم این منطقه با توجه به ویژگی های فرهنگی تمایل دارند از عقد قرض الحسنه استفاده نمایند.

وی افزود: فرمانداری شهرستان دهگلان به نمایندگی از دولت و تمام دستگاه های اجرایی آمادگی دارد در تمامی زمینه ها با بانک قرض الحسنه مهر ایران همکاری نماید.

شایان ذکر است، این شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در شهرستان دهگلان، خیابان پاسداران واقع شده است و مشتریان می توانند با شماره تلفن ۳۵۱۲۲۸۰۲- ۰۸۷ و دورنگار ۳۵۱۲۲۱۹۰-۰۸۷تماس حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه