شمانیوز

با اعلام مدیرکل دفتر برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح بیمه دام و طیور شرکت بیمه آرمان با رعایت ماده 6 آیین نامه شماره 94شورایعالی بیمه بلامانع اعلام شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان ؛ با اعلام مدیرکل دفتر برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح بیمه دام و طیور شرکت بیمه آرمان با رعایت ماده 6 آیین نامه شماره 94شورایعالی بیمه بلامانع اعلام شد.

 

مهدی مقدم مدیر بیمه های مهندسی و طرح های خاص بیمه آرمان همزمان با 18 بهمن سالروز تاسیس این شرکت گفت :با موافقت بیمه مرکزی ، طرح اختصاصی بیمه دام و طیور ، با 14 پوشش در بیمه آرمان اجرایی شده است.

 

وی در ادامه پوشش های ویژه این بیمه نامه را پوشش تلف ناشی از حوادث طبیعی، تلف ناشی از بیماری ،تلف ناشی از آتش سوزی ، تلف ناشی از برق گرفتگی ، تلف ناشی از حمل و نقل، تلف ناشی از مارگزیدگی و حمله وحوش،تلف ناشی از زایمان ، سخت زایی و تلف جنین ، سرقت ، سقوط از بلندی ، برخورد با جسم ثابت و پرخوری عنوان کرد.

 

مدیر بیمه های مهندسی بیمه آرمان در پایان ابزار امیدواری کرد با همکاری دامپزشکان خبره که کار ارزیابی و پشتیبانی خدمات صدور این بیمه نامه را انجام می دهند، این پوشش بیمه ای در کنار پوشش های صندوق بیمه کشاورزی بتواند از سرمایه های بخش کشاورزی بویژه در بخش دام و طیور حمایت نماید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه