شمانیوز

بانک اقتصادنوین با هدف ایجاد بستر مناسب و مطمئن سرمایه‌گذاری برای مشتریان، براساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اوراق گواهی‌سپرده مدت دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) منتشر می‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری (عام) - مرحله بیست و نهم - از روز دوشنبه 28 بهمن‌ماه جاری تا پایان سال 98 در تمام شعب این بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.

 

این اوراق یکساله، با نرخ سود علی‌الحساب 18 درصد سالانه، معاف از مالیات و مبالغ آن ضریبی از یک میلیون ریال است. اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک اقتصادنوین الکترونیکی و با نام، غیر قابل انتقال به‌غیر و همراه با قابلیت بازخرید قبل از سررسید نزد شعب بانک اقتصادنوین با نرخ 10 درصد سالانه می‌باشد.

 

همچنین مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب این اوراق ماهانه بوده و تضمین پرداخت اصل و سودهای علی‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوین صورت گرفته است. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت سرمایه‌گذاری برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان این بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه