شمانیوز

مهندس صدری خبر داد:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از بهبود وضعیت سیستم پاسخگویی و پشتیبانی مشترکان در مراکز تماس 2020 و 2010 خبر داد و گفت: بر اساس برنامه عملیاتی شرکت، میانگین زمان انتظار، کاهش زمان حل مشکل در اولین تماس ، و سطح خدمات مراکز پاسخگویی شرکت مخابرات ایران نسبت به ابتدای سال جاری افزایش ، و نرخ از دست رفتن تماس به میزان قابل توجهی کاهش یافته است .

 به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری ضمن اعلام مطلب فوق افزود: استاندارد سازی و بهبود کیفیت پاسخگویی مراکز تماس مشتریان شرکت مخابرات یا همان ۲۰۲۰  و 2010، در اولویت برنامه های سال جاری  قرار داشت و با اقدامات انجام شده،شاخص نرخ از دست رفتن تماس مشتریان که هدف رسیدن به کمتر از 5 درصد بود، محقق شده و در دی ماه  1398 به 3 درصد رسیده است.

 

مهندس سیدمجید صدری با اعلام اینکه روند میانگین زمان انتظار و درصد حل مشکل در اولین تماس  2020 نیز نسبت به گذشته کاهش یافته است ، افزود: میانگین زمان انتظار در کل کشور به زیر 30 ثانیه و در تهران به 55 ثانیه رسیده است که نسبت به قبل کیفیت چندین برابری را شاهد هستیم . ضمن اینکه سطح سرویس این مراکز به استاندارد جهانی 80 درصد رسیده است .  

 

وی افزود: در تلاش هستیم در حوزه سرویس های تجاری ، حداکثر پایبندی به SLA را با دریافت بازخورد مراکز تماس ۲۰۱۰ و رفع سریع درخواست‌های مشتریان تجاری و عمده داشته باشیم، به نحوی که در نتیجه اقدامات انجام شده شاخص NPS،  یا همان (شاخص خالص ترویج کنندگان) که یکی از مهمترین معیارها در اندازه گیری میزان وفاداری به برند است، در یک سال و نیم گذشته روند افزایشی داشته است.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه روزانه در این دو مرکزبه بیش از 105 هزار تماس مشتریان پاسخ داده می شود ،گفت :هدف شرکت مخابرات ایران رضایت مندی حداکثری مشتریان و افزایش حفظ و وفاداری آنان به این شرکت و خدمات آن است لذا به این منظور علاوه بر کانا لهای تلفنی ارتباط با مشتریان ، کانالهای دیگر مانند ارتباط از طریق پرتال این شرکت و دیگر شبکه های ارتباطی نیز فراهم شده است .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه