شمانیوز

تیم فوتسال بیمه سرمد در چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام چارگون به مقام نائب قهرمانی دست یافت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، تیم فوتسال این شرکت، تیم سازمان تامین اجتماعی از مدعیان قهرمانی را با نتیجه 4 بر 5، از سدِ راه خود کنار زد و با غلبه بر تیم اکتوورکو، با پیروزی قاطعِ 9 بر 2، مرحله نیمه نهایی را پشت سر گذاشت و به مسابقه فینال راه یافت. تیم فوتسال سرمد در نهایت در این دوره از مسابقات، یک جام نقره دیگر را به کارنامه درخشان خود افزود.

 

اعضای تیم فوتسال بیمه سرمد را پژمان نریمانی به عنوان سرمربی، میلاد حاجیان به عنوان سرپرست تیم و بازیکنان این تیم را صالح سهرابی به عنوان کاپیتان، علی مجد آبادی، فرشید باقری، رسول وثاقتی صفا، صادق پورمحمد دوست، محمد غاﺋبی، علی هاشمی، حسن پورحسینی، وحید استرابی، مهدی فروتن، محمد حسنی و مصطفی عزالدین، تشکیل داده بودند.

 

چهارمین دوره از جام چارگون، با رویکردی متفاوت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و گسترش شبکه‌های ارتباطی و تعاملی بین سازمان‌های مشتری‌،‌ و با هدف ایجاد همکاری و همراهی سازمان‌های مشتری درحوزه‌های غیرکاری، کسب تجربه در فضایی تازه از ارتباطات و امکان شبکه‌سازی دیدگاه کاربران با یکدیگر، با حضور 12 تیم از مشتریان این سازمان، برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه