شمانیوز

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم بانک سرمایه، در روز شنبه مورخ ۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ با حضور بیش از 47 درصد صاحبان سهام برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، با برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم بانک سرمایه، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند ۱۳۹۷ به تصویب رسید. در این جلسه که عصر روز شنبه سوم اسفند ماه ۱۳۹۸و با حضور بیش از 47 درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، نماینده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حسابرس و بازرس قانونی،‌ اعضای هیات مدیره بانک و به ریاست مهندس امیر انبار دار، معاون امور شرکت‌های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان(به عنوان رییس مجمع) برگزار شد، سهامداران صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند 1397 را تصویب کردند.

 

در ابتدای این مجمع با پخش کلیپی، گزارش اهم فعالیت های شاخص بانک سرمایه در سال 97 به تصویر کشیده شد و همچنین افق‌ها و چشم اندازهای بانک در آینده، به اطلاع و نظر اعضای مجمع و سهامداران رسید.

 

در پایان این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند‌ماه ۱۳۹۷، صورت‌های مالی منتهی به این سال مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه