شمانیوز

خدارحمی در آیین معارفه دو عضو جدید هیات مدیره بانک اعلام کرد:

آیین معارفه و شروع به کار دکتر عباس عرب مازار و دکتر رضا حسینی دو عضو جدید هیات مدیره بانک کشاورزی، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مشاوران، مدیران امور و روسای ادارات مرکزی این بانک برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جلسه که روز دوشنبه پنجم اسفند 1398 برگزار شد، روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک، انتصاب اعضای جدید هیات مدیره بانک کشاورزی را تبریک گفت و ضمن قدردانی از تلاش مسعود شریفات و کیامرز قاسمی زانیانی اعضای پیشین هیات مدیره بانک، به تشریح و تبیین و ضرورت های انتخاب اعضای جدید اشاره کرد و افزود: خوشبختانه بانک کشاورزی سال خوب و موفقی را پشت سر گذاشت و در حال حاضر در بسیاری از شاخص های عملکردی، وضعیت بسیار خوبی دارد و از جایگاه و اعتبار بالایی برخوردار است.

 

خدارحمی ادامه داد: در بهبود عملکرد مالی که یکی از چالش های بزرگ بانک بود، به موفقیت چشمگیری رسیده ایم و صورت های مالی بانک، حاکی از یک سود قابل توجه نسبت به سال گذشته است به گونه ای که در 10 ماهه اول سال 1398 با وجودی که مانده سپرده های سرمایه گذاری مدت دار بانک حدود 19 درصد رشد داشته ولی مجموع سود پرداختی از میزان سود پرداختی در سال 1397 کمتر بوده است که موفقیت بزرگی در زمینه جذب منابع ارزان قیمت به حساب می آید.

 

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به نقش تامین امنیت غذایی در کشور، به پرداخت بیش از 52 هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در قالب طرح بزرگ ملی توسعه اشتغال روستایی و عشایری اشاره و اعلام کرد؛ با پرداخت این میزان تسهیلات، نزدیک به 100 هزار شغل در کشور ایجاد شده است که پیامد آن امنیت غذایی و وفور اقلام اساسی در کشور است.

 

خدارحمی به پرداخت تسهیلات در بخش گلخانه ها، باغداری، ازدواج و ... به تفصیل اشاره کرد و ضمن قدردانی از تک تک همکاران بانک در ترسیم چنین موفقیت هایی، خواستار تعامل، اتحاد و همکاری بیشتر برای ارتقای بانک و استفاده از فرصت هایی مثل تحول دیجیتال و پیگیری امور مربوط به طرح های دانش بنیان شد.

 

این گزارش می افزاید، دکتر داور ماهی کار رییس هیات مدیره بانک نیز ضمن خیر مقدم به اعضای جدید هیات مدیره  و قدردانی از اعضای پیشین، ابراز امیدواری کرد، بانک به تمام اهداف ترسیم شده دست یابد.

 

دکتر عباس عرب مازار عضو جدید هیات مدیره بانک نیز طی سخنانی به نقش تحول و روزآمد کردن امور بانک اشاره کرد و خواستار آن شد که همکاران در مسیر تحول جدی و هر چه بیشتر علمی کردن روند حرکتی بانک تلاش کنند.

 

دکتر رضا حسینی دیگر عضو هیات مدیره هم با قدردانی از مدیران سال های دور و نزدیک بانک، به شرایط خطیر اقتصادی کشور و ضرورت تلاش همه جانبه پرداخت و ابراز امیدواری کرد، بانک کشاورزی به عنوان بانکی پیشرو، به روند پیشرفت خود ادامه دهد.

 

در پایان این مراسم ، خدارحمی احکام دو عضو جدید هیات مدیره را اعطا کرد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه