شمانیوز

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه تاکنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در این استان مشاهده نشده است، گفت: نحوه آگاه سازی مردم نسبت به شیوع ویروس کرونا اهمیت بسزایی دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مجمع عمومی فوق العاده شورای هماهنگی روابط عمومی ها با حضور دکتر ولی الله حیاتی، معاون سیاسی امنیتی استانداری و اعضای کمیته پیشگیری، مقابله و اطلاع رسانی ویروس کرونا و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی و حاکمیتی استان در سالن شهدای دولت استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

 

ولی الله حیاتی با اشاره به تشکیل کار گروه ویژه پیشگیری از این ویروس در استان، اظهار داشت: در این راستا 7 کمیته کنترل و پیشگیری، پشتیبانی، امنیتی، ارزیابی عملکرد، امور بین الملل، اطلاع رسانی و گردشگری تشکیل شده است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون موردی از بیماری کرونا در استان مشاهده نشده است، از لغو اردوهای راهیان نور و مراسم اعتکاف در این استان خبر داد و از مردم استان  خراسان شمالی خواست از سفرهای غیرضروری و شرکت در اجتماعات خودداری کنند.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی جامعه که نیازمند آرامش است و همچنین جهت جلوگیری از انتشار اخبار متفرقه و تشویش افکار عمومی، افراد غیر مسئول از هر گونه اظهار نظر، مصاحبه با رسانه ها و انتشار اخبار درمانی خودداری نموده و این امر بصورت متمرکز از طریق سخنگوی کمیته اطلاع رسانی استان صورت پذیرد.

 

دکتر احمد هاشمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و سخنگوی کمیته اطلاع رسانی ویروس کرونا نیز با بیان اینکه آثار روانی این ویروس در جامعه، آزاردهنده تر از خود ویروس است، گفت: همکارانی که در حوزه فرهنگ و رسانه فعالیت دارند، با تجربیات خود شرایط بحرانی جامعه را تلطیف می کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه