شمانیوز

مهندس صدری:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تدوین و ابلاغ دستورالعمل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد و بر پیاده سازی کامل آن تاکید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت،  از تدوین و ابلاغ دستورالعمل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد و بر اهمیت پیاده سازی کامل آن در تمام مناطق سراسر کشور تاکید کرد.

 

مهندس سیدمجید صدری، تلاش برای حفظ سلامت کارکنان را یک ضرورت دانست و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و اهمیت مقابله با آن در مقابل کارکنان و جامعه، دستورالعمل واحدی را در 22 بند تدوین و به تمام مناطق مخابراتی سطح کشور ابلاغ کردیم.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از تمام مدیران و کارکنان مناطق مخابراتی سطح کشور خواست، به منظور حفظ سلامت خود، خانواده و جامعه، با عزمی راسخ تمام بندهای مندرج در دستورالعمل را انجام و نکات بهداشت فردی را رعایت کنند.

 

گفتنی ست، مدیران حوزه های ستادی و مناطق مخابراتی کشور در صورت هرگونه سوال می توانند با دبیر اجرایی ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مستقر در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران تماس حاصل کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه