شمانیوز

مدیرعامل آرین پاژ:

محمدمهدی یارجانلی راه‌حل برون رفت از بحران اقتصادی را دوری از تفکر جزیره‌ای دانست و گفت: مادامی که جزیره‌ای فکر کنیم کشور آسیب می‌بیند لذا باید نگاه ما به اقتصاد چند بعدی و چند وجهی باشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آرین پاژ، مدیرعامل آرین پاژ راه‌حل رفع این مشکلات را اصلاح نظام توزیع داخل و خارج و افزایش سرانه مصرف داخل عنوان کرد و توضیح داد: وقتی ایجاد صنعت کنیم و صنایع پایین دستی را تقویت کنیم و صادرات را مرحله به مرحله از خام فروشی به سمت فروش محصول ببریم، قاعدتاً یک اتفاق مهم در کشور رخ می‌دهد و سرانه مصرف افزایش می‌یابد و این نوید بخش توسعه است.

 

یارجانلی مشکل کار را کارایی افراد ندانسته و اشکال را در اثربخشی عنوان کرد و گفت: ما همیشه کار بهتر را انجام نمی‌دهیم، ما نیاز به حمیت ملی داریم و رسانه می‌تواند کمک بزرگی در این امر نماید.

 

ایشان یکی از روشهای کاهش نرخ محصولات داخلی را حمایت و استفاده از تولیدات داخلی دانست.

 

این فعال اقتصادی حمایت از تولیدات داخلی را فراتر از این مسائل عنوان کرد و افزود: این امر فراتر از این است و یک نوع حمایت از کارگر ایرانی است. هزینه بیکاری فرد به مراتب بالاتر از دستمزد یک کارگر است و حوادث زیادی بر اثر بیکاری افراد در جامعه رخ می‌دهد و اگر بتوانیم از ظرفیت افراد به درستی استفاده کنیم به در اقتصاد به بیراهه نمی‌رویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه