شمانیوز

از سوی مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی حفاری ایران:

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی حفاری ایران اقدامات ایمنی برای مقابله با کرونا ویروس را تشریح کرد‌.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران:  مهندس سعید قربانی در این باره گفت: با توجه به انتشار سریع ویروس کرونا که به طرق مختلف انتقال می یابد  این مدیریت در شانزدهمین جلسه کمیته مدیریت شرایط اضطراری ( ویروس کرونا ) با همکاری و همراهی کلیه مدیریت ها اقدامات پیشگیرانه متعددی در این خصوص برنامه ریزی و اجرایی کرده است.

وی اقدامات به عمل آمده در  این  خصوص را بیش از 15 مورد برنامه های  پزشکی و بهداشتی عنوان کرد و افزود: تعطیلی موقت مراکز آموزشی شرکت، سینما، استخر، مجموعه های فرهنگی ورزشی، رستوران تالار، توزیع قند بسته بندی و لیوان  یک بار مصرف را از  جمله  اقدامات پیشگیرانه برشمرد.

مدیر HSE شرکت ملی حفاری ایران برگزاری جلسات آموزش کارکنان اداره خدمات اداری و اردوگاه ها در جهت نظافت و ضد عفونی ساختمان های ستادی و عملیاتی، اردوگاه ها، رستوران ها و آبدارخانه های شرکت را از دیگر برنامه های این مدیریت عنوان و اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته براساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برنامه ریزی و اجرایی شده است.

قربانی ضد عفونی مستمر آمبولانس های شرکتی و استیجاری و وسایل نقلیه عمومی شرکتی، غیر فعال نمودن دستگاه اثر انگشت کنترل ورود و خروج کارکنان و جمع آوری خشک کن های برقی دست را از دیگر موارد در حال اجرا خواند  و گفت: کارکنان این مدیریت در حال آماده باش و انجام برنامه های پیشگیرانه می باشند.

وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی اداره فوریت های پزشکی شرکت در انجام وظایف محوله افزود: آزمایشات اولیه اندازه گیری دمای بدن و ... در محل اعزام کارکنان، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده، ویزیت و غربالگری کارکنان پروازی توسط پزشک دستگاه و همچنین نصب و نشر پوسترها و پمفلت های پیشگیری از ویروس کرونا از برنامه های در حال اجرا به این منظور می باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه