شمانیوز
بنام خداوند بخشاینده و مهربان 
 
"کرونا را شکست می‌دهیم"
 
 
مقدر شده تا امروز عملیاتی کردن ندای سراسر عزت "ما می توانیم" به دست حاذق پزشکان و ایثار پرستاران ایران اسلامی رقم بخورد؛ نظیر هشت سال دفاع مقدس که مسئولیت پذیری پزشکان و پرستاران این مرز و بوم در عرصه دفاع و مجاهدت، بر صفحات تاریخ ثبت شد و افتخار آفرید.
 
حال و در این ایام وظیفه خود می دانم تا از دهقان های فداکار زمان یعنی پرستاران و پزشکان زحمت کش که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند، تا سلامتی مردم عزیز کشورمان در مقابله با ویروس کرونا حفظ شود، تشکر و قدردانی نمایم و سر تعظیم در مقابل یکایک این عزیزان فرود آورم.
 
فروتنانه مردم شریف و نجیب مان را به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اطلاعیه های وزارت بهداشت دعوت می نمایم.
همچنین از یکایک همکاران تلاشگر در مجموعه ی فولاد خوزستان خواهشمندم مصوبات "کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا" که بصورت اضطراری و جهت مقابله هدفمند با این اپیدمی در شرکت تشکیل گردیده را، پیگیری و اجرایی نمایند تا به لطف خداوند، خود و خانواده های عزیزان در صحت و سلامت به فعالیت ادامه دهند.
 
ایمان دارم که ما، ملت رشید ایران اسلامی، با توکل به ذات احدیت و با اتحاد، همدلی و همت بلند خود، از این مقطع نیز سربلند و سرافراز بیرون خواهیم آمد و با شعار "کرونا را شکست می‌دهیم" جهانیان را به تحسین وا می داریم.
 
 
 
علی محمدی
مدیرعامل فولاد خوزستان

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه