شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

امروزه گوشی‌های هوشمند بیش از هر زمان دیگری به زندگی ما نزدیک شده اند و به همین دلیل پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیرات موبایل اپل هم می تواند بخشی از هزینه‌های ماهانه یا سالیانه ما را به خود اختصاص دهد. گوشی های اپل و آیفون ویژگی های خاص خود را دارند و شرایط خاص آنها در بازار باعث شده که به عنوان یک محصول گران‌قیمت شناخته شوند.

 

امروزه گوشی‌های هوشمند بیش از هر زمان دیگری به زندگی ما نزدیک شده اند و به همین دلیل پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیرات موبایل اپل هم می تواند بخشی از هزینه‌های ماهانه یا سالیانه ما را به خود اختصاص دهد. گوشی های اپل و آیفون ویژگی های خاص خود را دارند و شرایط خاص آنها در بازار باعث شده که به عنوان یک محصول گران‌قیمت شناخته شوند.

بنابراین در ادامه به شما خواهیم گفت که برای تعمیرات موبایل اپل به چه نکاتی توجه کنید و چه فاکتورهایی در انتخاب تعمیرگاه موبایل آیفون مهم هستند. 

 

اعتماد در انتخاب تعمیرگاه برای تعمیرات موبایل اپل

 

اولین لحظه ای که برای تعمیرات موبایل اپل اقدام میکنید ، باید خود را برای لحظات سختی که اطلاعات شما تخلیه شده‌اند آماده کنید. متاسفانه نزدیک شدن بیش از حد گوشی های هوشمند باعث شده که در بسیاری از فضاهای خصوصی ما حضور داشته باشند و به عنوان یک شاهد برای انجام کارهای مختلف ما هستند. پس قبل از اینکه به دنبال یک مرکز تعمیر بگردید مطمئن شوید که یک تعمیرگاه خوب انتخاب کرده اید و قابل اطمینان هستند.

 

از اطلاعات بکاپ بگیرید و آنها را حذف کنید

 

کار مهم دیگری که به هنگام تعمیرات موبایل اپل باید انجام دهید این است که اطلاعات مهم و ضروری خود را در قالب یک سیستم یا حتی یک هارد ذخیره کنید و آنها را از روی گوشی موبایل خود حذف کنید. البته در اینجا منظور ما بی اعتمادی به تعمیرگاه‌های سطح شهر نیست ، بلکه حتی ممکن است تعمیرات صورت گرفته روی گوشی باعث حذف اطلاعات مهم و از دست رفتن آنها شود.

 

 از قیمت قطعات مطمئن شوید

 

تعمیرات گوشی موبایل شامل بخش های مختلفی می شود که ممکن است در حوزه سخت افزاری یا نرم افزاری باشند. این یعنی شما باید خودتان را برای مبلغ های کم یا حتی هزینه های بسیار سنگین آماده کنید . اما برخی از شرکت ها و وب سایت های تعمیر آنلاین گوشی موبایل در همان لحظه به صورت تقریبی قیمت و هزینه تعمیر را در اختیار شما قرار می‌دهند و حتی زمان تحویل را هم به شما می‌گویند. این باعث می‌شود که شما برنامه ریزی مالی خاص خود را داشته باشید یا حتی به جای تعمیر موبایل به فکر فروش آن باشید.

 

با تعمیرکار صادق باشید و از او اطلاعات بخواهید

 

احتمالاً در لحظه ثبت سفارش تعمیرات موبایل اپل از شما پرسیده می شود که گوشی به چه دلیلی دچار مشکل شده است. در این لحظه پنهانکاری معنی ندارد و شما باید اطلاعات کامل و دقیق را در اختیار تعمیرکار قرار دهید. مثلاً اگر ال سی دی به دلیل ضربه شکسته یا به دلیل ورود رطوبت از کار افتاده به تعمیرکار بگویید تا به شکل درست برای آن تصمیم بگیرد. از طرف دیگر شما هم به عنوان صاحب گوشی موبایل سوالات دلخواه خود را در مورد استفاده از قطعات و مشکل گوشی بپرسید و مطمئن شوید که تعمیر گوشی موبایل شما به شکل مناسب و استاندارد انجام می شود.

 

قبل از هر کاری موبایل سلام را ببینید

 

ییف

 

قبل از اینکه در اینترنت یا در محله های اطراف خود به دنبال مرکز تعمیرات آیفون باشید ، وارد سایت موبایل سلام شوید . موبایل سلام محلی است که شما می توانید از طریق آن سفارش آنلاین تعمیرات موبایل اپل خود را ثبت کنید و قبل از واگذاری گوشی اطلاعات کاملی به دست بیاورید . روند استفاده از این وب سایت به این صورت است که شما وارد صفحه ثبت درخواست می شوید و در آنجا درخواست تعمیر موبایل خود را بر مبنای ویژگی های خواسته شده ثبت می کنید.

 

 درطرف مقابل گروهی از کارشناسان حرفهای وتعمیرکاران و آموزش‌دیده حضوردارندکه تجربه آنها درزمینه تعمیرات موبایل اپل بیشتر از هر کسی دیگری است. آنها با شما صحبت خواهند کرد و به طور تقریبی هزینه تعمیر و مدت زمان تحویل را هم به شما می‌گویند. در گروه موبایل سلام به دلیل این که خودشان وارد کننده مستقیم و قطعات موبایل هستند، اطمینان دارید که از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می‌کنند و قیمت پیشنهادی آنها هم بسیار کم و منصفانه است. علاوه بر در نظر گرفتن گارانتی دو ماهه برای خدمات خود، به صورت لحظه‌ای در کنار شما هستند تا به ابهامات شما پاسخ دهند. پس اگر به دنبال یک گروه حرفه ای برای تعمیرات موبایل اپل خود هستید حتماً سری به وب سایت موبایل سلام بزنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه