شمانیوز

پروژه توسعه و تکمیل ظرفیت ورزشگاه بزرگ فولاد شهر تکمیل شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، مهدی نصر، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت با اعلام این خبر، گفت: ورزشگاه بزرگ ذوب آهن واقع در فولادشهر سالانه پذیرای برگزاری حدود 50 بازی فوتبال در قالب بازی های لیگ باشگاه های آسیا، لیگ برتر، جام حذفی، تدارکاتی و ... می باشد.

 

معاون برنامه ریزی وتوسعه، افزود: به منظور اخذ گواهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و بالا بردن ظرفیت و سطح ایمنی تماشگران در طول  برگزاری مسابقات و همچنین به دلایل فنی از جمله حفاظت از زمین چمن و ایجاد فضای متقارن زیبا، پروژه گسترش سکوهای تماشاگران در ضلع جنوبی استادیوم ورزشگاه با هزینه ای حدود 100 میلیارد ریال در دستور کار این معاونت قرار گرفت .

 

وی با بیان این که عملیات اجرایی این پروژه،  6 اسفند 97  آغاز شد و در حال حاضر این پروژه مراحل پایانی کار را طی می کند، تاکید کرد: با اتمام این پروژه، 3 هزار نفر به ظرفیت اسمی ورزشگاه افزوده شد و در نهایت این ورزشگاه با ظرفیت 13 هزار تماشاگر بهتر از گذشته می تواند جهت بالابردن سطح کیفی فوتبال باشگاه های استان و ارائه خدمات به همشهریان و هواداران عزیز تیم ذوب آهن مورد استفاده قرار گیرد.

 

5

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه