شمانیوز

افزایش محدود قیمت دلار سبب رشد قیمت طلا و سکه در بازار داخلی شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا : در بازار امروز (یکشنبه) قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به پنج میلیون و ۹۵۰ هزار تومان (افزایش ۲۴۰ تومانی) و  سکه طرح قدیم به پنج میلیون و ۸۶۰ هزار تومان (افزایش ۱۹۰ هزار تومانی) رسید.

این در حالی است که امروز در بازارهای جهانی، قیمت هر اونس طلای جهانی بدون تغییر همان ۱۵۸۵ دلار بوده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۲۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به ۶۰۰ هزار و ۲۱۰ تومان رسید.

امروز قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان (افزایش ۳۰ هزار تومانی)، ربع سکه یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان (افزایش ۵۰ هزار تومانی) و سکه گرمی بدون تغییر همان ۹۶۰ هزار تومان باقی ماند.

 

قیمت دلار و یورو

امروز نرخ ارز در صرافی‌های بانکی تا حدودی افزایش یافت که در نتیجه آن فروش دلار ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان و برای خرید آن ۱۵ هزار و ۵۰ تومان (۱۵۰ تومان بیشتر از دیروز) اعلام شد.

این در حالی است که در کمتر از یک ماه اخیر نرخ دلار از حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا حدود ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش یافته بود.

صرافی‌های بانکی نیز برای خرید یورو  ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان (۳۵۰ تومان بیشتر از دیروز) و برای فروش آن ۱۶ هزار و ۴۵۰ تومان (۲۵۰ تومان بیشتر از دیروز) اعلام کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه