شمانیوز

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی بیست و سومین سالروز تاسیس صندوق را تبریک گفت.

هرچه انقلاب اسلامی دارد از برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است. امام خمینی (ره) به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، همزمان با ۱۱ اسفندماه دکتر اسلام کریمی در پیامی بیست و سومین سالگرد تاسیس صندوق قرض الحسنه شاهد را تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر توجه ویژه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، صندوق قرض الحسنه شاهد استراتژی همه جانبه و آینده نگر را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده است. در این رویکرد، نیازهای اساسی و مبرم جامعه شاهد و ایثارگر از درمان و آموزش تا تامین مسکن، بیمه و سایر شقوق نیازها و خدمات به مرور زمان و با توجه به شرایط موجود جامعه مورد رصد قرار گرفته بطوریکه یکی از این نیازها تامین وام ضروری و حل مشکلات مقطعی ایجاد شده برای خانواده های معظم شاهد و ایثارگر است.

 

صندوق قرض الحسنه شاهد با پرداخت به موقع وام در کوتاهترین زمان ممکن بدون تشریفات اداری جهت خدمت به جامعه شاهد و ایثارگر، این مهم را برعهده گرفته و از این منظر با توجه به اعتبارات در اختیار، خدمات مفیدی را با عنایت به فلسفه وجودی صندوق ارائه نموده است.

 

اینک در آستانه بیست و سومین سالروز تاسیس صندوق قرض الحسنه شاهد با سپری نمودن تجربیات گرانبها و ارائه خدمات به جامعه هدف و با اعتقاد به اجر اخروی و معنوی اعطای وام قرض الحسنه، در صدد هستیم که در استمرار این حرکت تاثیرگذار، زمینه های گسترش آن را با توجه به شرایط تحریمی و ایجاد مشکلات معیشتی بررسی نموده و با بهره گیری از ارتقای سطح سازمانی خود متشکل از هیئت امنا، هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان صدیق و خدوم اقدامات لازم و ضروری را در دستور کار صندوق قرار داده تا بتوانیم خدمات موثری در این زمینه داشته باشیم. ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ اسلام کریمی مدیر عامل

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه